Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Rahovec

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 21:59 Lap Top/Notebook , Rahovec

Laptop HP

250 EUR

28 Maj 16:11 Lap Top/Notebook , Rahovec

Llaptop

22 Maj 14:14 Lap Top/Notebook , Rahovec

Laptopi shitet

250 EUR

09 Maj 17:51 Lap Top/Notebook , Rahovec

Lenovo ideapad Gaming

700 EUR

27 Pri 07:51 Kompjutera desktop , Rahovec

Shiten 10 pc gaming alienware 240hz

8 000 EUR

21 Shk 08:07 Lap Top/Notebook , Rahovec

Laptop Dell Latitude E4300

81 EUR Price Reduced

27 Jan 06:33 Kompjutera desktop , Rahovec

10 pc for counter strike 1.6

12 Jan 22:26 Lap Top/Notebook , Rahovec

Lloptop

150 EUR

01 Dhj 23:25 Kompjutera desktop , Rahovec

xbox one 1TB

30 Nën 20:38 Kompjutera desktop , Rahovec

xbox one 1TB

15 Nën 00:01 Lap Top/Notebook , Rahovec

Laptop samsung core i5-3317U @ 1.70 Ghz

140 EUR

11 Tet 23:53 Lap Top/Notebook , Rahovec

Laptop i5

150 EUR

05 Gush 16:05 Tableta , Rahovec

Tablet I-touch 25 euro posta falas

25 EUR Price Reduced

20 Korr 00:24 Lap Top/Notebook , Rahovec

Laptop Acer

65 EUR

17 Korr 00:03 Lap Top/Notebook , Rahovec

Asus

550 EUR

16 Korr 23:58 Lap Top/Notebook , Rahovec

Llaptop

550 EUR

05 Qer 16:10 Kompjutera desktop , Rahovec

Shes HP shtepiz (perdorur) 80GB/3GB/Dual Core

40 EUR

05 Qer 16:10 Kompjutera desktop , Rahovec

Dell Optiplex 745

50 EUR

03 Qer 11:03 Lap Top/Notebook , Rahovec

asus G74S

320 EUR

24 Maj 06:15 Lap Top/Notebook , Rahovec

shiten

250 EUR

24 Maj 00:55 Lap Top/Notebook , Rahovec

shitet

250 EUR

20 Maj 15:06 Kompjutera desktop , Rahovec

Kompjutera

350 EUR

16 Maj 11:37 Lap Top/Notebook , Rahovec

Acer Emachines G725

70 EUR

16 Maj 11:37 Lap Top/Notebook , Rahovec

Acer Aspire V5 131 (12 inch)

100 EUR

16 Maj 11:37 Lap Top/Notebook , Rahovec

HP ProBook 4520 (i5, SSD, 84GB)

160 EUR

07 Maj 18:27 Lap Top/Notebook , Rahovec

Macbook pro i7/15.4"/16gbRam/512gbSSD

650 EUR

27 Pri 22:08 Lap Top/Notebook , Rahovec

RTX 3050TI boj ndrim me tel ose motor +600cc

900 EUR

27 Pri 17:53 Lap Top/Notebook , Rahovec

RTX 3050TI boj ndrim me tel ose motor +600cc

900 EUR

27 Pri 03:38 Lap Top/Notebook , Rahovec

RTX 3050TI ndrim me tel ose motor

1 000 EUR

20 Pri 17:40 Kompjutera desktop , Rahovec

Gaming pc i5

430 EUR

20 Pri 05:45 Kompjutera desktop , Rahovec

Gaming pc

430 EUR

11 Pri 15:21 Kompjutera desktop , Rahovec

gaming pc komplet

1 100 EUR Price Reduced

31 Mar 23:54 Kompjutera desktop , Rahovec

Shiten

1 350 EUR

10 Mar 16:15 Lap Top/Notebook , Rahovec

HP 8GB RAM 234 SSD

150 EUR

25 Shk 02:40 Kompjutera desktop , Rahovec

gaming pc (komplet setup)

1 800 EUR

22 Shk 22:17 Kompjutera desktop , Rahovec

PC + Monitor Gaming

1 350 EUR

17 Shk 11:50 Kompjutera desktop , Rahovec

Kompjuter

450 EUR

14 Shk 17:51 Lap Top/Notebook , Rahovec

Shes laptop në gjendje shumë të mirë

140 EUR

12 Shk 23:20 Lap Top/Notebook , Rahovec

Laptop Asus Rtx 3050 TI

1 200 EUR

10 Shk 14:12 Kompjutera desktop , Rahovec

Shitet kompjuteri

1 EUR

21 Jan 13:28 Lap Top/Notebook , Rahovec

Laptop Packard-Bell

120 EUR

16 Jan 11:58 Lap Top/Notebook , Rahovec

Toshiba Satellite C850D 15.6”

200 EUR

02 Jan 08:00 Kompjutera desktop , Rahovec

Kompjutera Dell

800 EUR

11 Dhj 11:21 Lap Top/Notebook , Rahovec

Mac air

900 EUR

11 Dhj 11:09 Kompjutera desktop , Rahovec

Shitet

1 EUR

10 Dhj 16:26 Kompjutera desktop , Rahovec

PC me 1050ti i5 7th gen

500 EUR

27 Nën 17:14 Kompjutera desktop , Rahovec

Kompjutera

450 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione