Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej tablet të ri dhe të përdorur në gjithë Kosovën

Acer , 64
Apple , 784
Microsoft , 1
Asus , 11
ASUS , 31
Dell , 1
Dell , 8
HP , 31
AT&T , 1
Lenovo , 87
LG , 3
Samsung , 637
Sony , 12
Toshiba , 3
Samsung , 3

Tablet të ri dhe të përdorur të markave dhe modeleve të ndryshme në shitje. Gjeni tablet të ri dhe të përdorur me çmimet më të volitshme në MerrJep.com.


Shikoni shpalljet për tablet në shitje dhe gjeni modele dhe marka të ndryshme të tabletëve si Apple, Samsung, Lenovo, Sony dhe shumë modele tjera dhe bli tabletin që iu përshtatet nevojave tuaja nga komoditeti i shtëpisë suaj.

Dje 22:31 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Prishtinë

iPad Air 2 128 GB

100 EUR

Dje 19:27 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 4  ·  Prishtinë

iPad 4 32GB

45 EUR

Dje 06:44 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Prishtinë

SAMSUNG TABLET 9.7 INCH

120 EUR

Dje 06:44 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Prishtinë

SAMSUNG TABLET A6

65 EUR

Dje 06:41 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 2  ·  Prishtinë

FOTROLL ME TASTATUR PËR TABLET

12 Pri 19:17 Tableta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Diagnostik per vetura

300 EUR Price Reduced

12 Pri 15:47 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 3  ·  Gjilan

Tablet Apple per Pjes

12 Pri 15:47 Tableta  ·  Toshiba  ·  AT100  ·  Gjilan

Shitet Tableti me Tastier

11 Pri 19:16 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Shitet Tableti Lenovo M7 i ri

150 EUR

10 Pri 15:39 Tableta  ·  Dell  ·  Venue  ·  Shtime

Kreveta nga druri +38345658245

50 EUR

10 Pri 06:34 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad 4  ·  Klinë

APPLE IPAD 4 32GB

100 EUR

Shitësit të Besuar
10 Pri 00:19 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad 10  ·  Prishtinë

Apple iPad 10th 64gb WI-FI i RI me pako

549 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 15:38 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Prishtinë

Apple iPad Pro 11 64gb WIFI+SIM

549 EUR

Shitësit të Besuar
07 Pri 01:56 Tableta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Xiaomi Mi Pad 6

280 EUR

07 Pri 01:38 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Prishtinë

iPad Air 2 - 64 giga

100 EUR

07 Pri 01:38 Tableta  ·  Apple  ·  iPad mini  ·  Prishtinë

iPad Mini 4 - 128 giga

100 EUR

04 Pri 00:05 Tableta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Galaxy Tab S9 Ultra

350 EUR

03 Pri 23:16 Tableta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Xiaomi Pad 5

150 EUR

03 Pri 12:03 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Gjilan

Ipad Pro 12.9 Inch 128 Gb Gjomi I Krisur

160 EUR

02 Pri 19:43 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shes Laptopin tim personal 125€ hp

125 EUR

02 Pri 14:48 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 6  ·  Viti

Samsung Tab A⁶

100 EUR Price Reduced

29 Mar 11:14 Shitore Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A8  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy Tab A8

220 EUR

Shitësit të Besuar
28 Mar 16:08 Shitore Tableta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

iPad Pro M2(256gb)

400 EUR

28 Mar 15:54 Tableta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

apple ipad pro m2 256gb

400 EUR

25 Mar 00:07 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad 7  ·  Prishtinë

Apple iPad 7 32gb (10.2 inch)

199 EUR

Shitësit të Besuar
21 Mar 13:38 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Prishtinë

Apple iPad Pro 11 64gb WIFI+SIM

549 EUR

Shitësit të Besuar
20 Mar 14:52 Tableta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Tablet Hegitech 8inch 2/32Gb Transporti falas

99 EUR

19 Mar 23:12 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Prishtinë

APPLE IPAD PRO A2759 11" 4TH GEN

400 EUR

19 Mar 07:05 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Prishtinë

Shitet iPad Pro 12.9 5th Gen M1, 256GB Wifi i RI!!

900 EUR Price Reduced

17 Mar 12:12 Tableta  ·  AT&T  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Tablet Amazon7'' porosit online

60 EUR

15 Mar 10:57 Tableta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Tablet I-Touch 7'' posta falas

25 EUR Price Reduced

11 Mar 11:03 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad 3  ·  Klinë

TABLET IPAD 3 64GB

90 EUR

Shitësit të Besuar
11 Mar 11:02 Shitore Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 2  ·  Klinë

SAMSUNG GALAXY TAB S2 32GB

95 EUR

Shitësit të Besuar
07 Mar 23:53 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab S7 plus  ·  Gjilan

Tablet

220 EUR

07 Mar 15:10 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad mini  ·  Klinë

TABLET IPAD MINI 16GB

130 EUR

Shitësit të Besuar
06 Mar 23:45 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

✅ SHESIM TABLETA LENOVO

130 EUR

06 Mar 11:39 Shitore Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Note  ·  Klinë

SAMSUNG GALAXY NOTE PRO 12.2 32GB

140 EUR

Shitësit të Besuar
26 Shk 23:08 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 7  ·  Gjilan

Ipad 7th 32 gb ��������

200 EUR

26 Shk 07:11 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 4  ·  Prishtinë

Shiten me qmim shum te volitshem 10e tret

10 EUR

14 Shk 17:58 Tableta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Amazon Kindle Fire HD 7"

60 EUR Price Reduced

12 Shk 14:35 Shitore Tableta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

TABLET IRULU X11 16GB

45 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
11 Shk 04:51 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 9  ·  Mitrovicë

Apple iPad 10.2-inch 9th Gen. 256GB, Wi-Fi, Space Gray

239 EUR

11 Shk 04:37 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 6  ·  Kaçanik

Apple iPad Mini 6th Gen. 8.3 in, 256GB, Wi-Fi

389 EUR

05 Shk 02:32 Tableta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Atomos Ninja V 5 4K HDMI Recording Monitor

310 EUR

Dëshironi të blini tablet të ri apo të përdorur? Tashmë ju jeni duke kërkuar në vendin e duhur. Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të tabletëve me lloje të ndryshme të modeleve dhe markave. Bli tabletin që iu përshtatet nevojave tuaja me çmimet më të volitshme në treg.


Tablet të ri dhe të përdorur në shitje


Përzgjedhje e madhe e tabletëve të ri dhe të përdorur të markave dhe modeleve të ndryshme në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e tabletëve të ri dhe të përdorur nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjej tablet të ri dhe të përdorur nga markat më të njohura të tabletëve si Apple, Samsung, Lenovo, Sony, Asus dhe modele si iPad, tablet Lenovo, tablet Samsung, iPad Air, iPad Pro, Samsung Galaxy, iPad Mini, Asus Note Book dhe shumë marka dhe modele tjera me çmimet më të volitshme në treg.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione