Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Tableta | Acer

Iconia , 27

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Acer | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Pri 17:42 Tableta , Prizren

Tablet acer dhe vodafone

40 EUR

18 Nën 05:43 Tableta , Gjilan

Acer

14 Nën 22:07 Tableta , Prizren

Laptop/tablet Acer

70 EUR Price Reduced

26 Tet 14:02 Tableta , Gjilan

✅ACER ICONIA A1 16GB ✅

85 EUR

15 Sht 16:59 Tableta , Gjilan

Acer tab

87 EUR

11 Qer 12:52 Tableta , Gjilan

Tablet Acer -16GB

70 EUR

11 Maj 12:50 Tableta , Prizren

Sony PSP

29 Pri 20:41 Tableta , Pejë

Tablet

130 EUR

22 Pri 15:03 Tableta , Gjakovë

Acer Switch one 10

140 EUR

11 Pri 00:31 Tableta , Mitrovicë

Acer Tablet/Laptop

155 EUR

09 Pri 10:49 Tableta , Gjilan

TABLETA TE NDRYSHEM THUJ SE TE RI

10 Shk 19:40 Tableta , Gjilan

Acer

50 EUR Price Reduced

15 Jan 23:16 Tableta , Gjilan

Ushitt flm merrjep

80 EUR

07 Jan 12:55 Tableta , Shtime

Sony plastion 3

15 Dhj 21:06 Tableta , Gjilan

Tablet Acer

89 EUR Price Reduced

25 Sht 21:03 Tableta , Gjakovë

iTouch , Android !!

50 EUR

22 Sht 14:17 Tableta , Fushë Kosovë

Shitet

120 EUR

22 Pri 13:28 Tableta , Prishtinë

shes plejstejshen dysh

20 EUR

10 Shk 00:23 Tableta , Ferizaj

Acer PC Iped

1 EUR

25 Jan 14:49 Tableta , Prizren

Tablet

16 Jan 22:50 Tableta , Prishtinë

shes tablet kurio 10s

90 EUR

29 Maj 10:41 Tableta , Gjilan

She's ose ndrroj me pc kompleet

70 EUR

21 Shk 16:20 Tableta , Ferizaj

Play station 4

280 EUR

08 Dhj 19:47 Tableta , Viti

Laptop

85 EUR

20 Tet 20:27 Tableta , Dardanë

Ndrroj tabletin

05 Qer 13:09 Tableta , Pejë

Tab ACER iconia

150 EUR

20 Jan 16:47 Tableta , Prishtinë

Shitet tableti

60 EUR

27 Nën 21:32 Tableta , Ferizaj

Acer Avoko A3

160 EUR

22 Nën 12:43 Tableta , Fushë Kosovë

Shes tablet ne gjendje të rregullt

95 EUR

09 Tet 20:58 Tableta , Prishtinë

Iphone 4 si i ri

50 EUR

26 Korr 20:32 Tableta , Gjilan

Tablet acer a1

100 EUR

20 Korr 17:22 Tableta , Gjilan

Tableti Acer A1

110 EUR

20 Korr 17:18 Tableta , Dardanë

Tableti Acer A1

110 EUR

17 Korr 14:41 Tableta , Pejë

Acer A1 840

100 EUR Price Reduced

17 Qer 02:11 Tableta , Drenas

Shes TabletPc Acer A1

110 EUR

26 Maj 23:56 Tableta , Prizren

SHITET TABLET ACER

60 EUR

26 Maj 10:43 Tableta , Prishtinë

She Samsung S6 i ri

100 EUR

24 Maj 11:15 Tableta , Prishtinë

Acer Tab 10

130 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Acer | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione