Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple Të gjitha në Kosovë

iPad 1 , 9
iPad 10 , 3
iPad 2 , 105
iPad 3 , 83
iPad 4 , 70
iPad 5 , 26
iPad 6 , 24
iPad 7 , 28
iPad 8 , 8
iPad 9 , 7
iPad Air , 241
iPad mini , 71
iPad Pro , 109

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:31 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Prishtinë

iPad Air 2 128 GB

100 EUR

Dje 19:27 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 4  ·  Prishtinë

iPad 4 32GB

45 EUR

12 Pri 15:47 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 3  ·  Gjilan

Tablet Apple per Pjes

10 Pri 06:34 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad 4  ·  Klinë

APPLE IPAD 4 32GB

100 EUR

Shitësit të Besuar
10 Pri 00:19 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad 10  ·  Prishtinë

Apple iPad 10th 64gb WI-FI i RI me pako

549 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 15:38 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Prishtinë

Apple iPad Pro 11 64gb WIFI+SIM

549 EUR

Shitësit të Besuar
07 Pri 01:38 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Prishtinë

iPad Air 2 - 64 giga

100 EUR

07 Pri 01:38 Tableta  ·  Apple  ·  iPad mini  ·  Prishtinë

iPad Mini 4 - 128 giga

100 EUR

03 Pri 12:03 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Gjilan

Ipad Pro 12.9 Inch 128 Gb Gjomi I Krisur

160 EUR

25 Mar 00:07 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad 7  ·  Prishtinë

Apple iPad 7 32gb (10.2 inch)

199 EUR

Shitësit të Besuar
21 Mar 13:38 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Prishtinë

Apple iPad Pro 11 64gb WIFI+SIM

549 EUR

Shitësit të Besuar
19 Mar 23:12 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Prishtinë

APPLE IPAD PRO A2759 11" 4TH GEN

400 EUR

19 Mar 07:05 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Prishtinë

Shitet iPad Pro 12.9 5th Gen M1, 256GB Wifi i RI!!

900 EUR Price Reduced

11 Mar 11:03 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad 3  ·  Klinë

TABLET IPAD 3 64GB

90 EUR

Shitësit të Besuar
07 Mar 15:10 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad mini  ·  Klinë

TABLET IPAD MINI 16GB

130 EUR

Shitësit të Besuar
26 Shk 23:08 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 7  ·  Gjilan

Ipad 7th 32 gb ��������

200 EUR

26 Shk 07:11 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 4  ·  Prishtinë

Shiten me qmim shum te volitshem 10e tret

10 EUR

11 Shk 04:51 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 9  ·  Mitrovicë

Apple iPad 10.2-inch 9th Gen. 256GB, Wi-Fi, Space Gray

239 EUR

11 Shk 04:37 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 6  ·  Kaçanik

Apple iPad Mini 6th Gen. 8.3 in, 256GB, Wi-Fi

389 EUR

30 Jan 00:59 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 9  ·  Klinë

Apple iPad Pro 12.9-inch 6th Generation (2022) 256GB Wi-Fi

700 EUR

30 Jan 00:50 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 9  ·  Burim

Apple iPad 10.2-inch 9th Gen. 256GB, Wi-Fi, Space Gray

245 EUR

01 Dhj 09:12 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Mitrovicë

Ipad Pro 12.9 M1 chip( 5th generation),2021

1 050 EUR

26 Nën 05:09 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 3  ·  Prishtinë

Tablet per femije iPad 3

50 EUR

26 Nën 05:08 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 5  ·  Prishtinë

Apple iPad 5 nga Gjermania 128 gb

135 EUR

15 Nën 10:20 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Prishtinë

Tablet iPad Air 1

75 EUR Price Reduced

12 Nën 19:55 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Mitrovicë

ipad pro m1 256 ssd 2021 11 inq +apple pencil 2

850 EUR

20 Tet 08:50 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Gjilan

Ipad Pro 10.5 Inch 64 Gb ��������

120 EUR Price Reduced

10 Tet 03:53 Tableta  ·  Apple  ·  iPad mini  ·  Fushë Kosovë

Ipad mini 2

75 EUR

10 Tet 03:53 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 3  ·  Fushë Kosovë

iPad per femije te ndryshem

50 EUR

24 Sht 22:41 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 5  ·  Prishtinë

iPad 5th Generation 128 giga

135 EUR

24 Sht 21:38 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Mitrovicë

ipad pro 11 inq 256 m1 2021 +apple pencil +magic

890 EUR

17 Sht 12:54 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Prishtinë

Ipad pro 9.7

300 EUR

17 Sht 12:54 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Prishtinë

okazion ipad pro 9.7

350 EUR

16 Sht 12:11 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 3  ·  Lipjan

Ipad 3Gen With Sim Card

80 EUR

13 Sht 17:08 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Prishtinë

Ipad Pro 9.7 , 128 gb +4g

370 EUR

07 Sht 20:27 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Prishtinë

iPad 10 Wifi+Cellular + Case

700 EUR

06 Sht 13:41 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad 2  ·  Klinë

TABLET IPAD 2 64GB

70 EUR

Shitësit të Besuar
24 Gush 08:07 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Mitrovicë

ipad pro 11 inq m1 256 ssd 2021 + magic keyboard

765 EUR Price Reduced

12 Gush 05:27 Tableta  ·  Apple  ·  iPad mini  ·  Prishtinë

iPad Mini per femije

45 EUR

12 Gush 05:26 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Prishtinë

iPad AIR 2 16/64GB

99 EUR

07 Gush 02:19 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Mitrovicë

IPAD Pro, 12.9, M1 chip, 256 gb

01 Gush 02:08 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 4  ·  Prishtinë

iPad Mini 1 shum i mire per femije

50 EUR

01 Gush 02:08 Tableta  ·  Apple  ·  iPad mini  ·  Prishtinë

iPad Mini 2 gjendje perfekte sikur i ri

85 EUR

29 Korr 19:21 Tableta  ·  Apple  ·  iPad mini  ·  Gjilan

Ipad mini 2 ,

40 EUR Price Reduced

22 Korr 23:06 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Burim

Ipad 2022

10 Korr 17:59 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Prishtinë

Shitet Ipad i ri prej ����

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione