Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Tableta | Apple | iPad 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple iPad 2 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Mar 11:49 Tableta , Fushë Kosovë

Tablet per femije me fotrolle

65 EUR

15 Tet 13:26 Tableta , Prishtinë

IPad 2

40 EUR

24 Gush 21:28 Tableta , Besianë

iPad air 2 (64gb)

140 EUR

28 Qer 13:01 Tableta , Lipjan

Ipad air 2 a1566

80 EUR

17 Mar 10:14 Tableta , Klinë

TABLET IPAD 2 64GB

70 EUR

16 Mar 19:37 Tableta , Gjilan

Ipad 64 gb

60 EUR Price Reduced

14 Shk 16:32 Tableta , Gjilan

Ipad 2 mini

120 EUR

03 Shk 23:43 Tableta , Prishtinë

iPad

190 EUR

27 Jan 09:29 Tableta , Prishtinë

ipad 2 16GB

40 EUR

16 Dhj 14:33 Tableta , Fushë Kosovë

Ipad mini 2

70 EUR

14 Nën 21:47 Tableta , Gjakovë

Ipad 2 64GB

80 EUR

27 Tet 20:05 Tableta , Gjilan

Ipad 16 Gb

80 EUR Price Reduced

01 Tet 12:03 Tableta , Gjilan

apple ipad

50 EUR

14 Pri 17:51 Tableta , Lipjan

Apple iPad 2 me 32gb��

99 EUR

01 Pri 20:57 Tableta , Gjilan

Ipad 2 16Gb

99 EUR

05 Mar 18:58 Tableta , Ferizaj

Shes Apad air 2

180 EUR

20 Jan 09:41 Tableta , Gjilan

Ipad 16 Gb

105 EUR

17 Jan 16:33 Tableta , Ferizaj

tablet 2 dhe samsung 3

170 EUR

14 Jan 13:18 Tableta , Ferizaj

apple tab 2 dhe samsung tab 3

170 EUR

11 Nën 09:50 Tableta , Prishtinë

Shes play stacjon

1 EUR

26 Tet 14:16 Tableta , Gjilan

▪️iPad 16 GB ▪️

92 EUR

18 Gush 13:48 Tableta , Gjilan

Komplet Seti Llaptop + iPad2

185 EUR

14 Korr 12:54 Tableta , Prishtinë

iPad 2

90 EUR Price Reduced

01 Korr 17:15 Tableta , Prizren

Apple

26 Pri 13:40 Tableta , Mitrovicë

Fotroll per iPad 2 9.7"

5 EUR Price Reduced

13 Pri 21:00 Tableta , Prishtinë

Shes Ipad Origjinal

100 EUR

30 Mar 20:01 Tableta , Lipjan

iped

21 Mar 08:27 Tableta , Ferizaj

Original Gjendje perfekte

210 EUR

15 Mar 21:38 Tableta , Ferizaj

iPad original gjendje perfekte

220 EUR

29 Shk 14:23 Tableta , Prizren

Tablet iPad 64GB

20 EUR

20 Shk 22:05 Tableta , Gjilan

IPAD 64 GB

80 EUR

10 Shk 18:28 Tableta , Ferizaj

Ipad Mini 2

120 EUR Price Reduced

01 Shk 20:43 Tableta , Prishtinë

Shes Ipad Origjinal

150 EUR

11 Dhj 20:05 Tableta , Therandë

Ipad 2 32 giga

75 EUR

24 Nën 15:36 Tableta , Rahovec

iPad

29 Tet 20:05 Tableta , Gjilan

Shet tabletin

60 EUR

07 Qer 15:19 Tableta , Prishtinë

iPad 2

45 EUR Price Reduced

19 Pri 14:02 Tableta , Prizren

Ipad laptop

500 EUR

14 Pri 23:07 Tableta , Prizren

Laptop

500 EUR

09 Pri 23:18 Tableta , Gjakovë

Ipad 16 GB

180 EUR

02 Pri 20:50 Tableta , Prishtinë

shes plejstejshen dysh

20 EUR

26 Shk 21:15 Tableta , Prishtinë

iPad 2

200 EUR

27 Dhj 10:56 Tableta , Gjilan

Apple

80 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple iPad 2 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione