Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Tableta | Apple | iPad 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple iPad 3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:11 Tableta , Prishtinë

ipad 3 64GB

40 EUR Price Reduced

24 Mar 19:02 Tableta , Gjilan

ipad 32.gb Ndrrim me iphone 7

17 Mar 10:18 Tableta , Klinë

TABLET IPAD 3 64GB

90 EUR

27 Jan 09:29 Tableta , Prishtinë

Ipad 3

70 EUR

04 Gush 13:53 Tableta , Lipjan

iPad mini 3

90 EUR

27 Shk 21:02 Tableta , Ferizaj

Shes iPad air 2

200 EUR

18 Jan 20:54 Tableta , Lipjan

iPad 3

140 EUR

10 Jan 21:09 Tableta , Ferizaj

iPad

155 EUR

05 Jan 05:10 Tableta , Deçan

ipad 3

60 EUR

24 Dhj 15:32 Tableta , Prishtinë

Ipad

150 EUR

10 Nën 13:03 Tableta , Gjakovë

Aiped 3

120 EUR

27 Gush 13:30 Tableta , Pejë

Shitet Ipad 3

12 Qer 11:17 Tableta , Prishtinë

tablet

140 EUR

15 Jan 23:29 Tableta , Ferizaj

Ipad 3 16gb 9.8inch me sim kartel

80 EUR

03 Tet 22:15 Tableta , Mitrovicë

IPAD

100 EUR

03 Tet 16:54 Tableta , Mitrovicë

Shitet ipad air 3

250 EUR

28 Sht 14:02 Tableta , Kaçanik

iPad 3

50 EUR

03 Sht 17:58 Tableta , Gjakovë

aple Ipad 3 32gb Icloud

25 EUR Price Reduced

27 Gush 23:16 Tableta , Gjilan

Ipad

100 EUR

02 Korr 12:10 Tableta , Mitrovicë

Urgjent shitet Ipadi

55 EUR

29 Qer 16:16 Tableta , Gjilan

Ipad 3 shum lir

50 EUR

05 Qer 20:43 Tableta , Prishtinë

Ipad

199 EUR

28 Maj 10:34 Tableta , Gjakovë

ipad 3

110 EUR

13 Mar 16:37 Tableta , Ferizaj

Ipad 3

49 EUR Price Reduced

05 Mar 00:58 Tableta , Gjilan

iPad me WiFi dhe me Sim kartel

130 EUR

28 Shk 20:30 Tableta , Ferizaj

Ipad

80 EUR

17 Shk 18:28 Tableta , Rahovec

Ipad

90 EUR

15 Shk 12:29 Tableta , Prishtinë

Ipad

270 EUR Price Reduced

14 Shk 00:10 Tableta , Prishtinë

Apple ipad 3

200 EUR

31 Dhj 18:45 Tableta , Besianë

-Ipad 3 32gb-

03 Dhj 22:01 Tableta , Prishtinë

Ipad dhe PSP komplet

115 EUR Price Reduced

26 Nën 19:18 Tableta , Ferizaj

shite ipad mini3

135 EUR

19 Qer 21:17 Tableta , Gjilan

Ipad 3

150 EUR

01 Maj 18:27 Tableta , Prishtinë

Ipad 3 urgjent

90 EUR

30 Pri 18:36 Tableta , Prishtinë

iPad 3

130 EUR

03 Jan 15:06 Tableta , Ferizaj

ipad nga ch

70 EUR

12 Nën 16:15 Tableta , Prizren

Ipad

175 EUR

24 Korr 22:51 Tableta , Prishtinë

IPAD 3 NE GJENDJE PERFEKTE

105 EUR

02 Korr 13:46 Tableta , Gjilan

Shitet

150 EUR

02 Pri 23:38 Tableta , Ferizaj

iPad

100 EUR

09 Shk 13:13 Tableta , Prizren

Tablet Prestigio

14 Nën 13:17 Tableta , Gjilan

APPLE IPAD vetem 60 euro

60 EUR Price Reduced

31 Tet 17:29 Tableta , Prishtinë

SHES ose NDRROJ IPAD 3 64 GB

165 EUR

28 Tet 20:18 Tableta , Gjilan

iPad 32gb

60 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple iPad 3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione