Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Tableta | Apple | iPad 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple iPad 4 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Mar 07:53 Tableta , Prishtinë

Ipad

50 EUR

31 Korr 17:25 Tableta , Pejë

Shitet ipad 4 32gb 70 euro

65 EUR

25 Korr 16:13 Tableta , Pejë

Shitet ipad 4 32gb 70 euro

70 EUR

30 Pri 18:39 Tableta , Prishtinë

Shitet Ipad Pro 12.9 inch

890 EUR

19 Pri 04:13 Tableta , Ferizaj

ipada nga ch

90 EUR

17 Pri 11:54 Tableta , Mitrovicë

Shitet iPad në gjendje sjumë të mirë

100 EUR

17 Pri 11:54 Tableta , Mitrovicë

Shitet iPad

100 EUR

17 Pri 10:49 Tableta , Skenderaj

Ipad

100 EUR Price Reduced

01 Pri 14:15 Tableta , Prishtinë

iPad Gen 8 128GB

320 EUR

02 Jan 08:37 Tableta , Burim

aiped apel 32 giga

65 EUR

31 Dhj 09:52 Tableta , Gjilan

Ipad 4 64 gb

80 EUR Price Reduced

08 Dhj 09:58 Tableta , Prishtinë

IPAD 16GIGA

65 EUR

26 Sht 21:48 Tableta , Fushë Kosovë

Ipad 4

80 EUR

31 Jan 23:38 Tableta , Klinë

Leo

350 EUR

25 Jan 10:54 Tableta , Prishtinë

Shitet iPad 4 me Kartel

135 EUR

14 Dhj 20:24 Tableta , Gjilan

Ipad 16 gb

90 EUR Price Reduced

15 Maj 22:46 Tableta , Ferizaj

Ipad 4

40 EUR

06 Jan 14:13 Tableta , Fushë Kosovë

ipad ne gjendje perfekte

120 EUR

24 Nën 15:52 Tableta , Gjakovë

Ajped

02 Nën 15:15 Tableta , Prishtinë

Ipad 7 modeli me i ri 2019, 10.2 inch i ri.

470 EUR

25 Gush 22:31 Tableta , Prishtinë

Blej IPad 4 ose 5

100 EUR

15 Korr 01:01 Tableta , Prizren

Ipad 4

120 EUR Price Reduced

27 Maj 12:19 Tableta , Prishtinë

Ipad 4 Sim

160 EUR

16 Tet 20:37 Tableta , Ferizaj

Shitet ipad 4 32GB

170 EUR

04 Sht 10:47 Tableta , Prishtinë

Shiten IPAD 4

160 EUR

15 Gush 17:34 Tableta , Prishtinë

Ipad4 16g

170 EUR

28 Korr 20:49 Tableta , Gjilan

Ipad 4 Mini Gold 128 Gb /240€

240 EUR Price Reduced

30 Maj 17:02 Tableta , Prishtinë

Ipad 4 Mini 128GB Gold

370 EUR Price Reduced

29 Pri 19:05 Tableta , Prizren

iPad 4

200 EUR

17 Mar 22:11 Tableta , Viti

Ipad 5 32GB 2017 i ri

350 EUR

11 Mar 17:31 Tableta , Prishtinë

ipad apple 4

130 EUR Price Reduced

28 Shk 23:02 Tableta , Gjilan

iPad 4 me iCloud i ri

60 EUR

25 Shk 21:15 Tableta , Prishtinë

Shes ipad 4 i ardh nga Norvegjija

160 EUR

05 Shk 21:37 Tableta , Ferizaj

ipad

100 EUR

06 Jan 11:49 Tableta , Gjilan

Ipad 4 Apple

195 EUR

27 Korr 15:36 Tableta , Fushë Kosovë

Shes / ndroj iPad 4

270 EUR

10 Korr 15:35 Tableta , Prishtinë

Ipad 1 16GB gjendjet te rregullt

70 EUR

24 Jan 14:51 Tableta , Prizren

Ipad 4

65 EUR

22 Jan 11:55 Tableta , Fushë Kosovë

iPad 64

250 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple iPad 4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione