Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Tableta | Apple | iPad Air

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple iPad Air | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Mar 13:58 Tableta , Prishtinë

Tablet iPad

15 EUR Price Reduced

02 Mar 12:32 Tableta , Prizren

Ipad Air

10 Dhj 11:15 Tableta , Prishtinë

iPad Gen 9th

330 EUR

10 Nën 13:25 Tableta , Pejë

Shitet iPad Air

699 EUR

12 Qer 00:34 Tableta , Ferizaj

Tp Link WiFi

20 EUR Price Reduced

12 Maj 19:52 Tableta , Gjilan

Ipad Air 16 Gb

90 EUR Price Reduced

20 Pri 20:57 Tableta , Prishtinë

Ipad air 16gb

75 EUR

20 Pri 20:57 Tableta , Prishtinë

Ipad air 2 64gb me sim card

150 EUR

27 Mar 11:08 Tableta , Prishtinë

iPad Air 128gb

150 EUR

16 Mar 10:42 Tableta , Prishtinë

iPad Air 2013

95 EUR

27 Jan 09:29 Tableta , Prishtinë

ipad air 16GB memory

120 EUR

13 Jan 09:54 Tableta , Vushtrri

Iped pro 12.9 inch

350 EUR

16 Nën 17:27 Tableta , Gjakovë

Shitet iPad Air 2 (32GB)

250 EUR

13 Nën 23:53 Tableta , Pejë

iPad Air 2 + Sim 16gb

199 EUR Price Reduced

04 Nën 05:01 Tableta , Viti

Mir

10 Tet 13:35 Tableta , Prishtinë

Ipad air

100 EUR

17 Gush 00:13 Tableta , Gjilan

Shitet Ipad Air ne gjendje te rregullt

250 EUR

04 Korr 13:08 Tableta , Dardanë

Apple Airpad

260 EUR

21 Qer 22:17 Tableta , Prishtinë

Ipad pro 4, 12,9, 256gb

900 EUR

21 Qer 19:00 Tableta , Prishtinë

Ipad pro 4, 128gb

900 EUR

03 Maj 21:30 Tableta , Dardanë

Ipad air 1 (16 gb)

160 EUR

28 Pri 20:36 Tableta , Mitrovicë

Shitet Ipad Air 32gb

175 EUR

20 Pri 17:43 Tableta , Ferizaj

shitet

120 EUR

19 Mar 10:05 Tableta , Pejë

Ipad Air 4the generation

500 EUR

22 Tet 14:36 Tableta , Prishtinë

Bejm Instalimin e Autocad3dmax AUTODATA

1 EUR

22 Korr 19:00 Tableta , Mitrovicë

Ipad Air (a1474) 16GB

100 EUR

29 Qer 11:20 Tableta , Ferizaj

iPad air 2

50 EUR

19 Qer 11:52 Tableta , Gjilan

iPad Air 2 128GB CE me Tastatur

02 Qer 17:41 Tableta , Therandë

Shes Ipad Air 2

150 EUR

14 Maj 17:41 Tableta , Ferizaj

Ipad Air 2 per pjes

50 EUR Price Reduced

07 Pri 13:58 Tableta , Prishtinë

Ipad Air 2 2016 64 GB

180 EUR

07 Pri 13:57 Tableta , Prishtinë

Ipad Air (6th Generation) 2018 128GB

250 EUR

02 Shk 11:24 Tableta , Prishtinë

iPad Air 16Gb wifi & Cellular

120 EUR

28 Dhj 15:52 Tableta , Ferizaj

Ipad air 4

300 EUR

04 Dhj 01:39 Tableta , Dardanë

iPad Air

03 Dhj 12:16 Tableta , Burim

Apple iPad Air

24 Nën 22:45 Tableta , Prishtinë

Shitet iPad Air

159 EUR

20 Nën 09:30 Tableta , Prishtinë

iPad Air

159 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple iPad Air | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione