Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Tableta | Apple | iPad mini

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple iPad mini | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Mar 20:38 Tableta , Prishtinë

Apple iPad mini 2

60 EUR

12 Korr 01:29 Tableta , Prishtinë

ipad mini 3

45 EUR

29 Maj 23:44 Tableta , Prishtinë

ipad mini 4

190 EUR

31 Mar 00:13 Tableta , Prishtinë

iPad Mini (2013) 16GB

65 EUR Price Reduced

29 Mar 09:50 Tableta , Klinë

TABLET IPAD MINI 16GB

130 EUR

16 Mar 19:37 Tableta , Gjilan

Ipad Mini 16 Gb ��������

90 EUR Price Reduced

12 Mar 15:49 Tableta , Gjilan

ipad mini 6 64GB 1vit garancion

470 EUR

14 Nën 19:01 Tableta , Gjakovë

Shitet ipad mini 4

140 EUR Price Reduced

27 Sht 14:37 Tableta , Prishtinë

iPad mini 1 (Silver)

70 EUR

01 Korr 00:40 Tableta , Gjakovë

Shes ipad mini 4 gjendje perfekta

200 EUR

27 Pri 15:44 Tableta , Gjilan

Shitet

85 EUR

22 Pri 19:23 Tableta , Prishtinë

apple ipad mini

60 EUR

22 Shk 16:16 Tableta , Besianë

Ipad mini 2

120 EUR

16 Shk 07:46 Tableta , Rahovec

Mini Ipad

140 EUR

04 Shk 15:55 Tableta , Gjilan

Ipad Mini 16 Gb

100 EUR

19 Jan 11:37 Tableta , Prizren

Tablet iPad

07 Jan 22:21 Tableta , Prishtinë

ipad mini 3

25 EUR

13 Dhj 17:55 Tableta , Prishtinë

URGJENT IPAD MINI 4 NE GJENDJE TE MIRE

52 EUR

17 Nën 19:42 Tableta , Gjakovë

Ipod

05 Gush 12:16 Tableta , Prishtinë

Ipad mini 2

110 EUR

03 Gush 21:28 Tableta , Prishtinë

ipad mini 2

110 EUR

29 Korr 13:24 Tableta , Prishtinë

Apple Ipad mini 2 32gb

110 EUR

22 Qer 22:06 Tableta , Gjilan

Ipad Mini 1 Me Icloud

50 EUR

10 Qer 00:20 Tableta , Prishtinë

Shes ipad mini 2 te ri

160 EUR

11 Maj 15:03 Tableta , Gjilan

✅IPAD MINI 2 16GB ✅

130 EUR

30 Tet 16:37 Tableta , Prishtinë

Ipad mini

80 EUR

06 Korr 23:57 Tableta , Mitrovicë

Tablet ipad mini 32 gb

140 EUR

12 Maj 12:15 Tableta , Gjakovë

Ipad mini 64 GB

180 EUR

11 Maj 15:53 Tableta , Gjakovë

Ipad mini 64 GB

180 EUR Price Reduced

18 Mar 23:41 Tableta , Prishtinë

u shittt

12 Mar 13:08 Tableta , Fushë Kosovë

Apple mini me sim cart 16GB

120 EUR

12 Jan 13:02 Tableta , Ferizaj

Shitet Ipad mini 2 128GB

240 EUR

26 Dhj 18:09 Tableta , Gjilan

ipad apple me kartel mini

80 EUR

25 Nën 23:45 Tableta , Ferizaj

iPad mini 3

135 EUR

22 Nën 17:25 Tableta , Prishtinë

Ipad mini 4 128 giga

300 EUR

19 Nën 19:49 Tableta , Ferizaj

shes ipad mini 3

149 EUR

18 Nën 23:28 Tableta , Ferizaj

shes ipad mini3

149 EUR

18 Nën 12:41 Tableta , Ferizaj

shes ipadin mini 3

149 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple iPad mini | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione