Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Tableta | Apple | iPad Pro

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple iPad Pro | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Nën 01:14 Tableta , Prizren

Air Pods pro 3 orxjinal

110 EUR

12 Tet 12:30 Tableta , Prishtinë

Ipad Pro 12.9inch

650 EUR

01 Sht 22:59 Tableta , Prishtinë

iPad Pro

110 EUR

30 Gush 16:04 Tableta , Prizren

Ipad pro 256gb 10.5 deffekt

80 EUR

28 Gush 16:21 Tableta , Prishtinë

ipad pro 10.5 inch 256gb full unlock

155 EUR

18 Gush 20:11 Tableta , Prizren

Ipad pro (12.9-inch) ( 5th generation) 128 GB

700 EUR

15 Gush 23:15 Tableta , Gjilan

Ipad Pro Gen 3 Ekranin Defekt Icloud

120 EUR

15 Gush 23:10 Tableta , Gjilan

Ipad Pro 12.9 Inch 32 Gb ��������

180 EUR

28 Korr 08:34 Tableta , Pejë

Ipad Pro

500 EUR Price Reduced

27 Korr 17:27 Tableta , Prizren

Ipad pro (12.9-inch) ( 5th generation) 128 GB

850 EUR

10 Qer 21:39 Tableta , Skenderaj

Ipad Pro

800 EUR

10 Qer 21:33 Tableta , Skenderaj

Ipad Pro

800 EUR

21 Pri 17:24 Tableta , Drenas

IPad Pro 2021 WhatsApp +260972715787

500 EUR

20 Pri 01:19 Tableta , Zubin Potok

IPad Pro 2021 WhatsApp +260972715787

500 EUR

15 Pri 14:27 Tableta , Shtërpcë

IPad Pro 2021 WhatsApp +260972715787

500 EUR

31 Mar 00:13 Tableta , Prishtinë

iPad Pro 9.7” 128GB 2016

270 EUR Price Reduced

04 Mar 17:04 Tableta , Vushtrri

Iped pro 12.9 inch

350 EUR

21 Shk 23:10 Tableta , Vushtrri

Iped pro 12.9 inch

350 EUR

21 Shk 23:10 Tableta , Vushtrri

Iped pro 12.9 inch

130 EUR

21 Shk 20:38 Tableta , Burim

Ipad apple

09 Shk 11:24 Tableta , Vushtrri

Iped pro 12.9 inch

150 EUR

07 Shk 17:29 Tableta , Vushtrri

Ipad pro 12.9 inch

170 EUR

31 Jan 23:37 Tableta , Prishtinë

Ipad Pro

1 100 EUR

27 Jan 04:03 Tableta , Drenas

ipad prl

900 EUR

25 Jan 16:43 Tableta , Prishtinë

Ipad pro 4 12.9

200 EUR Price Reduced

24 Jan 22:12 Tableta , Prishtinë

Ipad pro 12.9 4th generation

255 EUR

24 Jan 16:56 Tableta , Gjilan

iPad Pro 10.5 inch

480 EUR Price Reduced

28 Dhj 10:54 Tableta , Vushtrri

Shes iped pro per pjes

350 EUR

10 Dhj 14:06 Tableta , Besianë

iPad Pro

300 EUR

25 Tet 16:44 Tableta , Gjilan

Ipad Pro Nuk Dheze

60 EUR

20 Gush 17:01 Tableta , Prishtinë

IPAD PRO m1 2021

999 EUR

19 Qer 19:15 Tableta , Prishtinë

Ipad Pro 5, 11 inch, m1 chip

1 000 EUR

15 Qer 10:20 Tableta , Gjakovë

I Pad pro 4.Generation

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple iPad Pro | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione