Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HP Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | HP | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Pri 19:43 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shes Laptopin tim personal 125€ hp

125 EUR

13 Jan 08:21 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Gaming i5-4670K 16GB 240ssd GEN4 Gjermania

300 EUR Price Reduced

26 Nën 22:01 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Laptop Gaming HP OMEN nga AMERIKA

30 Maj 18:26 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet Tablet Hp

55 EUR

30 Maj 12:56 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

MICROSOFOT SURFACE RT

100 EUR

04 Mar 15:47 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

tavoline Paluese

15 EUR

22 Tet 15:28 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet printeri

130 EUR

14 Tet 21:32 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Shitet

13 Gush 03:35 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Kastriot

HP OMEN 17 17.3 Gaming Laptop Intel Core i7 8GB

800 EUR

01 Korr 17:07 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Hp Elite X2

350 EUR

31 Tet 20:18 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Tablet HP

50 EUR

07 Mar 19:15 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

HP EliteBook 8460p Intel i5-2520M

150 EUR Price Reduced

03 Shk 19:08 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Tablet me Tastier HP Intel Atom

03 Shk 19:08 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Tablet me Tastier HP-Pro X2

23 Sht 00:38 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Reklamo bisnisin

20 EUR

01 Korr 14:04 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Tablet

06 Qer 13:20 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

HP Slate Book x2

120 EUR

25 Maj 22:18 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

HP ElitePad 1000 G2

160 EUR

22 Shk 17:07 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Tablet HP Stream 7 (Windows 10)

80 EUR

15 Nën 13:03 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Hp

300 EUR

30 Gush 14:33 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Tablet-PC MEDION qual core

100 EUR

25 Gush 18:03 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet komplet interneti

1 500 EUR

30 Maj 23:48 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Llaptop

180 EUR

23 Pri 15:52 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lloptop 500 GB I ardhun prej gjermanis full

130 EUR

11 Shk 16:14 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Tablet Hp slate 7 plus!! EXTRA

280 EUR

20 Jan 18:38 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Tablet hp

20 Jan 18:38 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Tablet hp

20 Jan 18:38 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Hp tablet slate 7 hd

24 Nën 12:56 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

shes lloptop gjendje shum te mir

13 Qer 14:01 Tableta  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

shitet

90 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | HP | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione