Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lenovo Të gjitha në Kosovë

IdeaTab , 4
Tab 2 , 16
Tab 3 , 2
Tab 4 , 4
Yoga , 5
Yoga , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Pri 19:16 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Shitet Tableti Lenovo M7 i ri

150 EUR

06 Mar 23:45 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

✅ SHESIM TABLETA LENOVO

130 EUR

13 Dhj 12:29 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

SHITET LENOVO TABLET 7104F

60 EUR

11 Sht 01:27 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Laptop lenovo , i3 gen6 , 8gb ram 240gb ssd 14 '

185 EUR

06 Sht 09:42 Tableta  ·  Lenovo  ·  IdeaTab  ·  Gjilan

Shitet Tableti Lenovo smart Tab M10

140 EUR

08 Korr 17:35 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Tablet per femije Lenovo

55 EUR

28 Maj 17:23 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Monitor Lenovo Legion 240hz

180 EUR

28 Maj 17:23 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Monitor Lenovo Legion 240hz

180 EUR

25 Mar 13:15 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Monitor Lenovo Legion 240hz

180 EUR

15 Dhj 12:43 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Tablet Lenovo 10.1 inch ne Pako

125 EUR Price Reduced

07 Gush 22:47 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Lenovo laptop tach

100 EUR

04 Gush 11:05 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Tablet Lenovo TAB 3 8

40 EUR

03 Maj 17:11 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Tablet

110 EUR

22 Pri 01:05 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Lenovo tablet

30 EUR

01 Pri 00:02 Tableta  ·  Lenovo  ·  Tab 3  ·  Drenas

Tablet LENOVO TAB3

60 EUR

23 Mar 18:22 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Lenovo tablet

30 EUR

14 Mar 23:36 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo x1 tablet

245 EUR

10 Shk 08:26 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

�� Tablet Lenovo

60 EUR

10 Jan 10:58 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet

200 EUR

06 Jan 13:04 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Tablet Lenova m10

250 EUR

10 Nën 12:07 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Tablet + pc lenovo i perdorshem ne dy format

220 EUR

05 Qer 14:15 Shitore Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Lenovo

45 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
18 Maj 10:58 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

LENOVO TABLET TAB M10 - Ipad

190 EUR

12 Nën 14:19 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Lenovo X230 Tablet Core I5 Gen III

200 EUR

01 Nën 21:47 Tableta  ·  Lenovo  ·  Tab 3  ·  Fushë Kosovë

Tablet 7inch

50 EUR Price Reduced

17 Sht 17:23 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

shitet tableti Lenovo perfekt si i ri

70 EUR

20 Pri 18:41 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

LENOVO THINKPAD 250GB 4RAM NGJENDJE PERFEKTE TRANS

160 EUR

26 Shk 08:31 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Tableta me gjama thym 2 cop 55 euro transportifala

27 EUR

04 Shk 12:14 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

TAB LENOVO 16GB 1RAM XHAMIN EKRIST NUK PENGON SEN

35 EUR

03 Shk 14:59 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

SHITEN TABLETA LENOVO 16GB DHE 32 GB 1-2 RAM

35 EUR

02 Shk 22:51 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Tablet Lenovo i ri ne pako me sim kart Posta Falas

95 EUR

01 Shk 22:13 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

TABLETA LENOVO 16 GB 1-2ram

35 EUR

01 Shk 12:44 Tableta  ·  Lenovo  ·  Tab 4  ·  Gjilan

TABLETA ME SHUMIC NGJENDJE PERFEKTE PERVEQ XHAMAT

35 EUR

01 Shk 08:37 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

TAB LENOVO ME SIM CART TRANSPORTI MUNDHSEM MEPOST

40 EUR

29 Jan 14:18 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

LENOVO TAB M10 32GB 3RAM MEMORY NDRRIM I MUNDSHEM

120 EUR

28 Jan 15:40 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Tablet

150 EUR Price Reduced

25 Jan 13:56 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

HTC NEXUS NGJENDJE PERFEKTE 2RAM 32GB STORAGE

90 EUR

31 Dhj 11:45 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Tablet Lenovo i ri ne pako me sim kart Posta Falas

95 EUR

18 Dhj 14:33 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Tablet Lenovo i ri ne pako me sim kart Posta Falas

95 EUR

01 Dhj 10:15 Tableta  ·  Lenovo  ·  Tab 4  ·  Gjilan

Ushitt flm merrjep

60 EUR

01 Dhj 10:07 Tableta  ·  Lenovo  ·  Tab 4  ·  Gjilan

Ushitt flm merrjep

60 EUR

22 Nën 13:42 Tableta  ·  Lenovo  ·  Tab 4  ·  Gjilan

Lenovo Tab 4,8 I RI

28 Tet 22:02 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

shitet Tableti Lenovo

45 EUR

04 Sht 11:25 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Komplutera gaming

12 500 EUR

29 Gush 19:43 Tableta  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prishtinë

iPad

270 EUR

24 Gush 17:28 Tableta  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prishtinë

lenovo yoga 3 ne gjendje perfekte

85 EUR

20 Gush 15:13 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo Tab S8-50L+4G

81 EUR Price Reduced

15 Gush 20:46 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Lenovo

70 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione