Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 06:44 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Prishtinë

SAMSUNG TABLET 9.7 INCH

120 EUR

Dje 06:44 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Prishtinë

SAMSUNG TABLET A6

65 EUR

Dje 06:41 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 2  ·  Prishtinë

FOTROLL ME TASTATUR PËR TABLET

02 Pri 14:48 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 6  ·  Viti

Samsung Tab A⁶

100 EUR Price Reduced

29 Mar 11:14 Shitore Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A8  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy Tab A8

220 EUR

Shitësit të Besuar
11 Mar 11:02 Shitore Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 2  ·  Klinë

SAMSUNG GALAXY TAB S2 32GB

95 EUR

Shitësit të Besuar
07 Mar 23:53 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab S7 plus  ·  Gjilan

Tablet

220 EUR

06 Mar 11:39 Shitore Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Note  ·  Klinë

SAMSUNG GALAXY NOTE PRO 12.2 32GB

140 EUR

Shitësit të Besuar
27 Jan 21:27 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Lipjan

Galaxy tab a6

1 EUR Price Reduced

19 Jan 18:03 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 8  ·  Prizren

Tablet samsung Tab a 8.0

17 Dhj 20:54 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A7  ·  Gjilan

Samsung Tablet A7

130 EUR

09 Dhj 18:20 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab E  ·  Prishtinë

Shitet tableti Samsung Galaxy Tab E

70 EUR Price Reduced

31 Tet 16:58 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab E  ·  Pejë

Samsung Gslaxy Tab E

31 Tet 16:57 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab E  ·  Pejë

Samsung Galaxy Tab E 8.0

31 Tet 16:45 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A7  ·  Pejë

Samsung Galaxy Tab A7 Lite

15 Sht 22:56 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A7  ·  Prizren

Tableta Ipad samsung

250 EUR

11 Sht 17:38 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 8  ·  Prishtinë

Samsung Tablet

650 EUR

31 Gush 22:11 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Gjilan

Samsung Tab A 2016 ������������

90 EUR

28 Korr 13:56 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A8  ·  Ferizaj

Samsung Tablet A8 1 Vit E Gjys Garancion

268 EUR

25 Korr 11:06 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A8  ·  Ferizaj

Samsung Tablet A8 1 Vit E Gjys Garancion

268 EUR

10 Korr 11:47 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab S6  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy Tab S6 Lite

250 EUR

08 Korr 17:32 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Prishtinë

Tablet Samsung Tab A6 ��

90 EUR

08 Korr 16:26 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Prishtinë

● Tablet Samsung Tab A ●

80 EUR

15 Qer 03:22 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A8  ·  Prizren

Tablet Samsung A8

150 EUR

15 Qer 03:18 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 8  ·  Prizren

Tablet Samsung A8

150 EUR

28 Maj 14:43 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 8  ·  Prishtinë

S8 Ultra

1 350 EUR

28 Maj 14:43 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 8  ·  Prishtinë

S8 Ultra

1 350 EUR

24 Pri 13:45 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 8  ·  Prishtinë

tablet s8 ultra

800 EUR

03 Mar 18:48 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab S  ·  Vushtrri

Samsung Galaxy Tab S SM-707v

90 EUR

13 Shk 09:56 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 3  ·  Mitrovicë

Shitet tableta samsung ne gjendje te rregullt

60 EUR

08 Shk 11:37 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Gjilan

samsung tab A 2020

120 EUR

11 Jan 11:25 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Prizren

Tablet Samsung Tab A 2019

145 EUR Price Reduced

25 Dhj 06:05 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab E  ·  Prishtinë

SAMSUNG TAB S2 I RI NPAKET + SIM CARD TRANSPORTI KOSOVE

95 EUR Price Reduced

23 Dhj 21:50 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 3  ·  Vushtrri

Galaxy tab s7

330 EUR

14 Dhj 18:50 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab S7 plus  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy TAB S7 - 700EUR

700 EUR

13 Dhj 22:22 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab S  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy Tab s7 - 700€

700 EUR

29 Nën 18:10 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A7  ·  Prishtinë

Samsung Tab A7 Lite

110 EUR

17 Nën 10:14 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Gjilan

Tablet Samsung galaxy tab 10.1

169 EUR

17 Tet 17:45 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Ferizaj

Samsung galaxy tab A

95 EUR Price Reduced

08 Tet 21:07 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab S6  ·  Lipjan

Shes tablet Samsung S6 Lite

295 EUR

15 Sht 19:06 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Prishtinë

shitet tableti samsung

200 EUR

04 Sht 12:38 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 2  ·  Prishtinë

Tablet SAMSUNG dhe Tastierë elektrike

60 EUR

08 Korr 19:46 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 3  ·  Malishevë

dizne per mercdes c270

99 EUR

30 Qer 19:42 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Prizren

Galaxy Tab A 16 GB

30 Qer 19:29 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 3  ·  Prishtinë

shes dizne edhe turbo per mercdes c270

99 EUR

24 Qer 21:09 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 3  ·  Gjilan

shes batreri varta 80 amp0er

59 EUR

24 Qer 10:34 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 4  ·  Prishtinë

Samsung tab e lite

50 EUR

03 Qer 19:01 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 3  ·  Prizren

Samsung Galaxy Tab 3

90 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione