Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Tableta | Samsung | Galaxy Tab 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung Galaxy Tab 3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 11:17 Tableta , Ferizaj

Samsung Galaxy Tab 3

49 EUR Price Reduced

23 Dhj 21:50 Tableta , Vushtrri

Galaxy tab s7

330 EUR

08 Korr 19:46 Tableta , Malishevë

dizne per mercdes c270

99 EUR

30 Qer 19:29 Tableta , Prishtinë

shes dizne edhe turbo per mercdes c270

99 EUR

24 Qer 21:09 Tableta , Gjilan

shes batreri varta 80 amp0er

59 EUR

03 Qer 19:01 Tableta , Prizren

Samsung Galaxy Tab 3

90 EUR Price Reduced

18 Shk 15:10 Tableta , Prizren

Samsung Tab 3 10.1(inch)

120 EUR

16 Shk 20:38 Tableta , Ferizaj

shes friz 310 litra

110 EUR

22 Sht 02:29 Tableta , Prizren

Samsung tab 3

79 EUR

19 Sht 14:54 Tableta , Gjilan

Samsung Tab 3 16 Gb

80 EUR Price Reduced

05 Gush 21:22 Tableta , Gjilan

Samsung Tab 3 16 Gb

90 EUR Price Reduced

18 Korr 14:34 Tableta , Mitrovicë

Shes pasije per piceri

1 EUR Price Reduced

18 Korr 14:34 Tableta , Lipjan

shes pasije per piceri reastoraT

1 EUR Price Reduced

13 Korr 20:36 Tableta , Prishtinë

Shes tablet samsung

49 EUR Price Reduced

05 Korr 20:31 Tableta , Prizren

Samsung Tab 3

20 Maj 23:15 Tableta , Gjilan

Samsung Galaxy Tab 3 16gb

100 EUR

17 Maj 15:24 Tableta , Prishtinë

Samsung

45 EUR

10 Pri 18:54 Tableta , Fushë Kosovë

Samsunf tab 3

75 EUR

13 Nën 09:27 Tableta , Viti

Samsung Galaxy

130 EUR

23 Tet 21:27 Tableta , Viti

Samsung Galaxy Tab 3

140 EUR

01 Tet 00:19 Tableta , Ferizaj

Shes tabletin

75 EUR

29 Sht 22:12 Tableta , Gjilan

Samsung Tab 3 16 Gb

90 EUR

28 Sht 13:01 Tableta , Ferizaj

Samsung galaxy tab 3 lita

75 EUR

20 Sht 17:50 Tableta , Burim

Galaxy tab 3 sim kart

150 EUR

05 Sht 07:53 Tableta , Gjilan

Samsung tab

30 EUR

31 Korr 18:59 Tableta , Gjilan

Shes frigo friz

1 EUR Price Reduced

30 Qer 13:30 Tableta , Gjakovë

Galaxy Tab3 Lite SM-T110

35 EUR Price Reduced

12 Qer 19:52 Tableta , Prishtinë

Samsung Tab 3Lite

44 EUR Price Reduced

10 Qer 21:03 Tableta , Mitrovicë

Shes Tabletin

150 EUR

14 Maj 00:12 Tableta , Ferizaj

Samsung Tab 3

85 EUR

29 Pri 11:17 Tableta , Viti

Tablet Samsung

80 EUR

04 Pri 15:44 Tableta , Therandë

+38649858101 viber

75 EUR

02 Mar 17:49 Tableta , Gjilan

SAMSUNG TAB 2 DHE TAB 3 NGJENDJE PERFEKTE

90 EUR

25 Shk 00:53 Tableta , Gjilan

Samsung Tab 3 16 Gb Ce

90 EUR

17 Shk 23:41 Tableta , Mitrovicë

Shitet Tableti Samsung Tab 3

90 EUR Price Reduced

28 Jan 23:20 Tableta , Prizren

Tablet Samsung 10.1

50 EUR

19 Jan 21:24 Tableta , Prishtinë

Shitet samsung tablet

155 EUR

15 Dhj 14:24 Tableta , Rahovec

Samsung Tab 3 Lite (Tablet)

100 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung Galaxy Tab 3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione