Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Tableta | Samsung | Galaxy Tab 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung Galaxy Tab 4 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Korr 11:14 Tableta , Klinë

SAMSUNG GALAXY TAB 4 16GB

70 EUR

24 Qer 10:34 Tableta , Prishtinë

Samsung tab e lite

50 EUR

07 Korr 23:51 Tableta , Prishtinë

Shes tablet edhe bicikell

49 EUR

14 Qer 14:18 Tableta , Gjilan

samsung tab 4 me sim kart

65 EUR

14 Qer 13:16 Tableta , Gjilan

sasmung tab 4 me sim kart

65 EUR

13 Qer 13:10 Tableta , Gjilan

samsung tab 4

60 EUR

31 Maj 23:43 Tableta , Mitrovicë

Samsung tab 4

70 EUR

31 Maj 23:04 Tableta , Mitrovicë

Shite tablet samsung tab 4

70 EUR

20 Maj 23:15 Tableta , Gjilan

SAMSUNG Galaxy Tab 4 16gb

120 EUR

18 Pri 12:55 Tableta , Gjilan

SAMSUNG TAB 4 I PERDORUN 16GB+32GB QIP

90 EUR

02 Pri 21:56 Tableta , Gjilan

Samsung tab 4

65 EUR Price Reduced

24 Mar 20:11 Tableta , Prishtinë

Samsung Tablet

24 Mar 09:17 Tableta , Gjilan

Samsung tab 4

29 Dhj 11:11 Tableta , Prishtinë

Samsung tab 4 , 7.1'

75 EUR

29 Dhj 11:11 Tableta , Gjilan

Samsung tab 4 , 7.1'

75 EUR

08 Dhj 19:43 Tableta , Gjilan

SAMSUNG TAB 4

99 EUR

12 Nën 10:16 Tableta , Mitrovicë

Tablet

30 EUR

25 Tet 14:50 Tableta , Pejë

Samsung

90 EUR

08 Tet 09:49 Tableta , Gjilan

Samsung Tab 4 16 GB

129 EUR

05 Gush 18:42 Tableta , Ferizaj

Tablet samsung

100 EUR

03 Qer 13:10 Tableta , Gjakovë

Samsung tab 4

65 EUR Price Reduced

03 Qer 13:02 Tableta , Gjakovë

Samsung galaxy tab 4

65 EUR

09 Mar 13:02 Tableta , Pejë

Samsung Galaxy Tab A6

130 EUR

08 Mar 19:49 Tableta , Gjakovë

Tablet

100 EUR

02 Gush 19:04 Tableta , Prizren

samaung tab a6 2016

60 EUR Price Reduced

01 Qer 11:40 Tableta , Gjilan

Galaxy Tab4 me Sim card CE Swiss

125 EUR

13 Mar 22:18 Tableta , Ferizaj

Tab 4 tablet

60 EUR

20 Shk 17:53 Tableta , Ferizaj

Tablet Samsung 4 Sm-T355

189 EUR Price Reduced

03 Shk 19:41 Tableta , Prizren

Shitet samsung tab 4

70 EUR

03 Shk 13:40 Tableta , Prishtinë

shitet tableti

70 EUR

05 Jan 19:35 Tableta , Gjakovë

Samsung Galaxy Tab 4

04 Korr 22:23 Tableta , Gjilan

Samsung tab 4

130 EUR

13 Nën 09:24 Tableta , Prishtinë

Samsung galaxy tab 4

85 EUR

16 Sht 11:32 Tableta , Gjilan

Samsung galaxy tab 4

150 EUR Price Reduced

12 Gush 18:33 Tableta , Viti

Samsung Galaxy Tab 4

100 EUR

12 Gush 18:17 Tableta , Viti

Samsung Galaxy Tab 4

100 EUR

12 Gush 16:13 Tableta , Viti

Samsung galaxy tab 4

100 EUR

08 Gush 20:28 Tableta , Gjilan

Samsung tab 4

165 EUR

04 Qer 13:18 Tableta , Besianë

Tablet

200 EUR

08 Maj 15:47 Tableta , Gjilan

Samsung TAB 4 me Sim Cart LTE

280 EUR

07 Maj 13:05 Tableta , Prishtinë

SAMSUNG TAB 4

145 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung Galaxy Tab 4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione