Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Tableta | Samsung | Galaxy Tab A

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung Galaxy Tab A | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:19 Tableta , Prishtinë

SAMSUNG TABLET A7 PLLAKA

08 Shk 11:37 Tableta , Gjilan

samsung tab A 2020

120 EUR

11 Jan 11:25 Tableta , Prizren

Tablet Samsung Tab A 2019

145 EUR Price Reduced

17 Nën 10:14 Tableta , Gjilan

Tablet Samsung galaxy tab 10.1

169 EUR

17 Tet 17:45 Tableta , Ferizaj

Samsung galaxy tab A

95 EUR Price Reduced

24 Sht 21:19 Tableta , Lipjan

Galaxy tab

100 EUR Price Reduced

15 Sht 19:06 Tableta , Prishtinë

shitet tableti samsung

200 EUR

27 Maj 18:14 Tableta , Prishtinë

Smamsung tab

15 EUR Price Reduced

19 Pri 14:36 Tableta , Mitrovicë

Shitet Samsung tab a6

80 EUR

03 Pri 16:36 Tableta , Gjilan

Samsung

01 Pri 22:52 Tableta , Gjilan

Samsung Tab A 2016 ��������

80 EUR Price Reduced

29 Mar 10:13 Tableta , Gjilan

Samsung Tab

1 EUR

07 Mar 15:16 Tableta , Prishtinë

Shes tablet tab a

110 EUR

20 Shk 23:47 Tableta , Prishtinë

Tablet Samsung

130 EUR

01 Shk 11:55 Tableta , Prishtinë

Samsung Tab A

90 EUR

29 Dhj 22:04 Tableta , Ferizaj

Samsung Tab SM T510

135 EUR Price Reduced

19 Dhj 21:05 Tableta , Mitrovicë

Tablet A7 samsung

165 EUR

11 Dhj 12:56 Tableta , Prizren

Samsung Tab A

85 EUR

14 Tet 09:02 Tableta , Ferizaj

Tablet Samsung Me SIM CARD

155 EUR

01 Sht 15:19 Tableta , Ferizaj

Samsung Tab a6

26 Gush 20:38 Tableta , Gjilan

Tablet tab A

25 Gush 19:29 Tableta , Gjilan

tablet, samsung tab a

99 EUR

20 Gush 17:21 Tableta , Gjilan

samsung tab a pa perdor

99 EUR

25 Maj 09:02 Tableta , Gjakovë

Samsung Galaxy Tab A 8.0 (SM-T290)

120 EUR

30 Sht 11:37 Tableta , Prizren

Samsung tab A

60 EUR

25 Sht 12:11 Tableta , Gjilan

Samsung tab 3

100 EUR

11 Sht 13:49 Tableta , Prizren

Samsung tab A sm-t280

60 EUR

03 Sht 20:28 Tableta , Prishtinë

SAMSUNG TAB A 2019 10.1"

179 EUR Price Reduced

31 Gush 23:17 Tableta , Prishtinë

SAMSUNG TAB A 2019 10.1"

199 EUR Price Reduced

26 Gush 10:57 Tableta , Prizren

Samsung tab a6

110 EUR

21 Gush 12:38 Tableta , Prishtinë

Samsung Tab A 2019

200 EUR

28 Qer 11:14 Tableta , Viti

Samsung Tab 10.1 me kartel ganc iri 1 jav perdort

115 EUR

10 Qer 18:59 Tableta , Ferizaj

Samsung Tab 10 me sim kartel orginal ganc iri

110 EUR

08 Qer 10:42 Tableta , Gjilan

Samsung tab a me sim cart 8 GB PLUS 32GB QIP

99 EUR

02 Qer 13:39 Tableta , Therandë

Shitet Samsung Galaxy Tab A6 2016

75 EUR

25 Pri 15:57 Tableta , Ferizaj

Samsung galaxy 2 copa

65 EUR Price Reduced

09 Pri 19:23 Tableta , Gjilan

Samsung Tab A 2016

110 EUR

29 Mar 16:17 Tableta , Prishtinë

URGJENT GALAXY TAB A SI E RE NE SHITJE

140 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung Galaxy Tab A | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione