Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Tableta | Samsung | Galaxy Tab E

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung Galaxy Tab E | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Mar 10:53 Tableta , Prishtinë

Shitet tableti Samsung Galaxy Tab E

99 EUR

23 Shk 19:59 Tableta , Prizren

Shitet tab E

70 EUR

26 Jan 20:05 Tableta , Prishtinë

Tablet TAB E

17 Sht 20:10 Tableta , Gjilan

Samsung Tab E 2016 Sim Card

90 EUR

14 Korr 19:13 Tableta , Prishtinë

Shes Tablet samsung E

100 EUR

27 Maj 11:19 Tableta , Prishtinë

Tablet samsung i ri

80 EUR Price Reduced

30 Mar 19:33 Tableta , Pejë

Samsung Tablet CH Origjinal

150 EUR

25 Jan 09:22 Tableta , Gjilan

Samsung Tab A 2016

90 EUR Price Reduced

28 Nën 15:52 Tableta , Skenderaj

Shes Samsung Tab E 9.6 inq, si i ri

68 EUR

27 Nën 16:25 Tableta , Skenderaj

Shes Samsung Tab

70 EUR Price Reduced

22 Nën 19:28 Tableta , Skenderaj

Shes Samsung Tab E 9.6 inq, si i ri

100 EUR

16 Nën 22:50 Tableta , Prishtinë

Shes Samsung Tab E 9.6 inq

75 EUR

10 Tet 13:33 Tableta , Prishtinë

Tablet Samsung

170 EUR

22 Korr 10:17 Tableta , Klinë

Samsung

95 EUR

03 Korr 17:42 Tableta , Prishtinë

Tabletë Samsung Tab E

157 EUR

01 Pri 15:57 Tableta , Vushtrri

Shitet tableti

31 Mar 21:10 Tableta , Vushtrri

Shitet tableti

17 Shk 22:01 Tableta , Klinë

Shes samsung galaxy Tab E

110 EUR

15 Nën 20:55 Tableta , Ferizaj

Samsung tablet Tab E

50 EUR Price Reduced

09 Nën 14:26 Tableta , Pejë

Samsung Tablet & Playstation 3 (150€)

150 EUR

11 Tet 19:42 Tableta , Kaçanik

Cd per ps4

22 Sht 19:17 Tableta , Ferizaj

Tablet samsung tab e

90 EUR

15 Korr 16:21 Tableta , Prishtinë

Samsung galaxy tab E T560 i Ri

80 EUR Price Reduced

17 Pri 21:48 Tableta , Fushë Kosovë

Samsung galaxy E tablet model 2106

99 EUR

19 Mar 23:39 Tableta , Ferizaj

Samsung galaxy tab e

110 EUR

02 Jan 15:02 Tableta , Dardanë

Samsung Tablet E - i Ri

120 EUR

19 Sht 12:12 Tableta , Prishtinë

Tablet Samsung Tab E

45 EUR

06 Sht 21:53 Tableta , Prishtinë

Tablet Samsung Tab E

70 EUR

12 Pri 22:33 Tableta , Prishtinë

Samsung Galaxy Tab E 9.6

140 EUR

12 Shk 23:33 Tableta , Mitrovicë

Shes tableten samssung

130 EUR

06 Shk 13:38 Tableta , Gjilan

Samsung Galaxy Tab E

145 EUR

05 Dhj 18:23 Tableta , Besianë

Samsung tab e

160 EUR

06 Nën 21:00 Tableta , Ferizaj

Tablet

09 Tet 16:03 Tableta , Mitrovicë

Samsung Tab E

120 EUR

14 Maj 13:46 Tableta , Ferizaj

Samsung galaxy tab e

220 EUR

16 Pri 15:20 Tableta , Pejë

Samsung tab E

160 EUR

29 Mar 23:28 Tableta , Gjilan

Samsung Galaxy Tab E

100 EUR

27 Mar 19:13 Tableta , Prizren

Samsung Tab E 9.6 Black

200 EUR

19 Shk 20:16 Tableta , Therandë

samsung tab E

180 EUR

04 Shk 13:01 Tableta , Pejë

Samsung galaxy tab-e

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung Galaxy Tab E | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione