Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:15 Kompjutera desktop , Vushtrri

Computer/ kompjuter/ Pc

250 EUR

Sot 17:40 Kompjutera desktop , Vushtrri

Shiten Kompjuterat

Sot 15:52 Kompjutera desktop , Vushtrri

Monitor

20 EUR

26 Maj 01:32 Lap Top/Notebook , Vushtrri

Laptop Lenovo ThinkPad E560

360 EUR

26 Maj 00:35 Kompjutera desktop , Vushtrri

Xbox 360

200 EUR

23 Maj 13:34 Kompjutera desktop , Vushtrri

Pc Gaming

300 EUR

22 Maj 23:45 Kompjutera desktop , Vushtrri

Shitet PC komplet i9-11900K 1600 euro

1 600 EUR

22 Maj 13:15 Lap Top/Notebook , Vushtrri

Dell Inspiron - Intel Core i5 - 8250U

400 EUR

18 Maj 00:29 Kompjutera desktop , Vushtrri

Shitet PC gaming komplet

950 EUR

17 Maj 15:10 Lap Top/Notebook , Vushtrri

Laptop Lenovo ThinkPad E560

350 EUR

14 Maj 23:32 Kompjutera desktop , Vushtrri

i5-9400f , 16gb ram , 480gb ssd , gtx 1660 TI - Gaming PC

400 EUR Price Reduced

08 Maj 19:38 Kompjutera desktop , Vushtrri

Shiten Kompjuterat dhe paisjet tjera

1 EUR

06 Maj 20:42 Kompjutera desktop , Vushtrri

Shitet STORM Eclipse

600 EUR

05 Maj 10:10 Tableta , Vushtrri

iPad Air M1 i Ri

650 EUR

04 Maj 18:51 Kompjutera desktop , Vushtrri

Shitet pc GTX 1050 Ti

1 EUR

26 Pri 11:13 Kompjutera desktop , Vushtrri

Shitet Pc gaming - 8gb Core i7

210 EUR

26 Pri 02:48 Kompjutera desktop , Vushtrri

Shiten 10 kompjuter Komplet sikur te ri

1 150 EUR

20 Pri 14:38 Kompjutera desktop , Vushtrri

Laptop Windows 7

100 EUR

20 Pri 12:24 Kompjutera desktop , Vushtrri

Laptop HP Windows 7

100 EUR

15 Pri 02:54 Kompjutera desktop , Vushtrri

Shitet pc!

350 EUR

12 Pri 19:28 Kompjutera desktop , Vushtrri

PC lenovo

80 EUR Price Reduced

09 Pri 19:05 Kompjutera desktop , Vushtrri

Shitet Pc komplet i7

225 EUR

08 Pri 05:54 Kompjutera desktop , Vushtrri

Shitet kompjuteri

150 EUR

05 Pri 14:32 Lap Top/Notebook , Vushtrri

MacBook Air M1 16GB 512SSD

950 EUR

05 Pri 10:27 Kompjutera desktop , Vushtrri

Gaming PC

575 EUR

01 Pri 05:02 Kompjutera desktop , Vushtrri

Shes Shtepizen i5-3470 GtX 1050 ti 4GB

300 EUR

21 Mar 03:59 Kompjutera desktop , Vushtrri

hp gaming i5 g3

175 EUR Price Reduced

18 Mar 22:09 Kompjutera desktop , Vushtrri

Shiten Kompjuterat

18 Mar 21:34 Lap Top/Notebook , Vushtrri

Asus ROG

830 EUR

13 Mar 20:11 Kompjutera desktop , Vushtrri

HP Touchscreen ALL IN ONE 20"inq

230 EUR

10 Mar 19:21 Kompjutera desktop , Vushtrri

Hp per studime

364 EUR

10 Mar 13:44 Lap Top/Notebook , Vushtrri

Shitet LapTopi

310 EUR

07 Mar 22:31 Lap Top/Notebook , Vushtrri

Dell Inspiron N4110

100 EUR Price Reduced

06 Mar 00:00 Lap Top/Notebook , Vushtrri

Shes laptopin DELL D620, 4RAM, 120 HDD

60 EUR Price Reduced

04 Mar 17:48 Lap Top/Notebook , Vushtrri

Hp zvicran

365 EUR

03 Mar 18:48 Tableta , Vushtrri

Samsung Galaxy Tab S SM-707v

90 EUR

26 Shk 19:00 Kompjutera desktop , Vushtrri

Shes Komplet Setup +38344446161

1 400 EUR

20 Shk 21:27 Lap Top/Notebook , Vushtrri

Laptop Lenovo Thinkpad E560

360 EUR

13 Shk 09:54 Lap Top/Notebook , Vushtrri

llaptop lenovo

100 EUR

08 Shk 22:49 Lap Top/Notebook , Vushtrri

Llaptopa Alienware m15 & Alienware x17

2 950 EUR

18 Jan 22:48 Lap Top/Notebook , Vushtrri

Shes Loptopin Fujitsu

140 EUR

18 Jan 10:32 Lap Top/Notebook , Vushtrri

Lenovooo

150 EUR

17 Jan 00:31 Kompjutera desktop , Vushtrri

Shitet Kompjuteri I5 2400

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione