Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nintendo Të gjitha në Kosovë

2DS , 26
3DS , 21
3DS XL , 22
64 , 24
DSI , 5
Gameboy , 47
Gamecube , 17
Model Tjeter , 203
Pikado , 1
PS2 , 1
Switch , 96
Wii , 158
Xbox 360 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Konzolatë për lojëra , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Konzolatë për lojëra | Nintendo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:45 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Oled  ·  Rahovec

Nintendo switch në shitje

300 EUR

Online
Dje 08:51 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

aksesor ps4

09 Korr 19:50 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shiten lojrat e Nintendo Nes Nintendo 64 gameboy

1 111 111 EUR

09 Korr 19:40 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shiten lojra Nintendo Snes

111 111 EUR

09 Korr 13:20 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  3DS  ·  Prishtinë

Grand Theft Auto "The Triology"

40 EUR

03 Korr 15:14 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prishtinë

Nintendo Switch

170 EUR

02 Korr 12:55 Shitore Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prishtinë

Sold

Shitësit të Besuar
24 Qer 15:41 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PS4 Me disa lojra te instalume +cd fifa 22

185 EUR

23 Qer 02:03 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Sony 4 plus TV 32 inch

250 EUR

16 Qer 19:15 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prishtinë

Nintendo Switch

260 EUR

11 Qer 18:20 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prizren

Nintendo Switch

350 EUR

10 Qer 11:10 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Gameboy  ·  Prishtinë

Nintendo me 15mij loja

105 EUR

03 Qer 19:37 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prishtinë

Nitendo switch controller

15 EUR

01 Qer 14:42 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

ANDROID BOX X88 PRO 4K , 2/16GB ,

40 EUR Price Reduced

30 Maj 14:25 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

SHITET SONI 5 PLAY STATION 5 PS5

390 EUR

27 Maj 21:27 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prishtinë

loja Nintendo Switch Mario Deluxe

40 EUR

23 Maj 20:05 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

nintendo switch

150 EUR

17 Maj 12:22 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Gjakovë

Shitet Nintento

330 EUR

15 Maj 23:13 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prizren

Nintendo switch oled 64gb

100 EUR

12 Maj 15:01 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Fushë Kosovë

Shitet Nintendo Switch

270 EUR

02 Maj 23:10 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  3DS XL  ·  Prishtinë

NINTENDO WII U ME PLOT LOJRA DHE AKSESOR

202 EUR

19 Pri 15:19 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  2DS  ·  Prishtinë

Pikado dhe serivis dhe ipen 50%50

18 Pri 04:55 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prishtinë

Nintendo Switch v2

450 EUR

18 Pri 04:55 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prishtinë

Nintendo Switch v2

450 EUR

18 Pri 04:53 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prishtinë

Nintendo switch

450 EUR

09 Pri 17:15 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prizren

Nintendo switch lite

180 EUR

09 Pri 05:24 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prizren

Nintendo switch lite

09 Pri 05:24 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prizren

Nintendo switch lite

09 Pri 05:24 Shitore Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  2DS  ·  Drenas

GILINDERA

35 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 05:19 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prizren

Nintendo switch lite

180 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Konzolatë për lojëra në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Konzolatë për lojëra | Nintendo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione