Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nvidia Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Konzolatë për lojëra,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Konzolatë për lojëra | Nvidia | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Nën 00:13 Konzolatë për lojëra , Gjilan

Steam Deck

530 EUR Price Reduced

22 Pri 14:01 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

Steam account

80 EUR

15 Pri 04:41 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

SHITET PC SETUP

1 500 EUR

22 Shk 00:00 Konzolatë për lojëra , Vushtrri

Bilard 9

800 EUR

07 Dhj 23:28 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

Gtx 1660 ti

260 EUR

12 Nën 21:18 Konzolatë për lojëra , Prizren

pS4 call of duty Vanguard

45 EUR

25 Sht 00:14 Konzolatë për lojëra , Mitrovicë

Pc gaming

300 EUR

10 Shk 22:30 Konzolatë për lojëra , Prizren

Howerboard

140 EUR

01 Shk 23:30 Konzolatë për lojëra , Ferizaj

ps3 xbox360

1 EUR

02 Jan 21:55 Konzolatë për lojëra , Kaçanik

Kapse per dhurata

1 500 EUR

13 Korr 13:43 Konzolatë për lojëra , Vushtrri

Hulatse

05 Maj 03:17 Konzolatë për lojëra , Gjilan

shes steam

40 EUR

23 Jan 22:44 Konzolatë për lojëra , Vushtrri

Shitet Wireless Controller X3

10 EUR

13 Jan 11:51 Konzolatë për lojëra , Therandë

NVIDIA SHEILD

170 EUR

27 Jan 13:37 Konzolatë për lojëra , Mitrovicë

Pc gaming

415 EUR

26 Jan 23:16 Konzolatë për lojëra , Mitrovicë

Pc gaming

415 EUR

26 Jan 17:46 Konzolatë për lojëra , Mitrovicë

Pc gaming

415 EUR

26 Jan 11:12 Konzolatë për lojëra , Mitrovicë

Pc gaming

415 EUR

26 Jan 10:24 Konzolatë për lojëra , Mitrovicë

Pc gaming

415 EUR

26 Jan 10:24 Konzolatë për lojëra , Mitrovicë

pc gaming

415 EUR

25 Jan 16:58 Konzolatë për lojëra , Mitrovicë

pc gaming

415 EUR

25 Jan 16:46 Konzolatë për lojëra , Mitrovicë

Pc gaming

415 EUR

25 Jan 14:37 Konzolatë për lojëra , Mitrovicë

Gaming pc

415 EUR

25 Jan 12:19 Konzolatë për lojëra , Mitrovicë

Pc gaming

415 EUR

25 Jan 12:19 Konzolatë për lojëra , Mitrovicë

Pc gaming

415 EUR

25 Jan 01:46 Konzolatë për lojëra , Mitrovicë

Pc gaming

415 EUR

22 Sht 20:37 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

Shes fliperin

150 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Konzolatë për lojëra në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Konzolatë për lojëra | Nvidia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione