Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Sony Computer Entertainment PS4 Slim Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Konzolatë për lojëra,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment PS4 Slim | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:29 Konzolatë për lojëra , Gjilan

ps4 loja

Dje 17:35 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

Shitet PS 4

250 EUR

Dje 14:52 Konzolatë për lojëra , Ferizaj

Cd origjinal PS4/3

27 Nën 15:28 Konzolatë për lojëra , Mitrovicë

Sony

250 EUR

27 Nën 13:51 Konzolatë për lojëra , Vushtrri

Ps 4 & Xbox one 2tb

250 EUR

27 Nën 13:44 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

Ps4 Slim me Loja

190 EUR

27 Nën 06:53 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

PlayStation 4 Slim

220 EUR

26 Nën 11:21 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

Shitet PS4 - slim

190 EUR

23 Nën 23:16 Konzolatë për lojëra , Lipjan

Sony ps4 slim

300 EUR

23 Nën 02:50 Konzolatë për lojëra , Mitrovicë

Sony Playstation 4 Slim

220 EUR

23 Nën 02:38 Konzolatë për lojëra , Mitrovicë

Shitet Playstation 4 Slim

220 EUR

22 Nën 21:30 Konzolatë për lojëra , Vushtrri

PS4 slim

150 EUR

22 Nën 05:15 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

PlayStation 4

200 EUR

21 Nën 21:40 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

Ps4 Slim

200 EUR

20 Nën 21:59 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

PlayStation 4 ( PS4 Slim 500 gb )

170 EUR

18 Nën 22:58 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

Shitet ps4 slim

210 EUR

17 Nën 20:09 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

Play Station 4 Slim

200 EUR

14 Nën 17:11 Konzolatë për lojëra , Pejë

Shitet soni 4 slim

275 EUR

14 Nën 12:16 Konzolatë për lojëra , Drenas

Play station 4 slim

180 EUR

14 Nën 01:44 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

Shes Ps4

200 EUR

12 Nën 23:16 Konzolatë për lojëra , Vushtrri

SONY PS4

200 EUR

12 Nën 22:50 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

sony playstation 4

230 EUR

12 Nën 19:55 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

PS4

230 EUR

12 Nën 19:03 Konzolatë për lojëra , Vushtrri

Sony PlayStation 4

190 EUR

09 Nën 04:30 Konzolatë për lojëra , Fushë Kosovë

Sony playstation 4 slim 1TB

240 EUR

07 Nën 02:00 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

PS4 SLIM

250 EUR

02 Nën 23:19 Konzolatë për lojëra , Gjilan

Sony play station 4

190 EUR Price Reduced

02 Nën 20:23 Konzolatë për lojëra , Gjilan

Ps4

220 EUR

01 Nën 21:54 Konzolatë për lojëra , Gjakovë

Cd për sony 4

30 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Konzolatë për lojëra në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment PS4 Slim | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione