Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Paisje elektronike të reja dhe të përdorura në shitje

Eksploro gamën e gjerë të paisjeve elektronike që MerrJep.com ofron. Gjej paisje elektrike të reja dhe të përdorura nga marka të ndryshme të paisjeve elektrike.


Shiko shpallje për telefona mobil, telefona të mençur, telefona fiks, laptop, televizor, kompjutera, fotoaparate, konzolatë për lojëra, pjesë dhe paisje për telefon dhe shumë paisje tjera elektronike në shitje në MerrJep.com


Dje 15:57 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

i3 i5 i7

1 EUR

Dje 15:34 Telefona celular , Vushtrri

Samsung S 20 Plus 5G

1 EUR Price Reduced

Dje 15:03 Kompjuterë (komplet) Lap Top/Notebook , Prizren

laptop samsung

1 EUR

Dje 11:43 Telefona celular , Viti

Blej Huawei p30 pro per pjes

1 EUR

27 Nën 16:07 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A14 64/4GB i Ri

1 EUR

26 Nën 17:12 Telefona celular , Vushtrri

Shitet iphone 12

1 EUR

26 Nën 16:32 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A04s 64/4Gb i Ri

1 EUR

26 Nën 00:53 Film dhe Muzikë Muzikë , Malishevë

urgent shes muzik per kerr 6 mij wat

1 EUR

25 Nën 08:59 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Prishtinë

ACME

1 EUR Price Reduced

25 Nën 08:58 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Prishtinë

ASUS wi-fi gigabit

1 EUR Price Reduced

25 Nën 08:57 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Prishtinë

TELENOR wi-fi gigabit

1 EUR Price Reduced

24 Nën 14:42 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s20 ultra 5g

1 EUR

20 Nën 14:10 Konzolatë për lojëra , Prishtinë

Loja ps4 cd

1 EUR

20 Nën 12:43 Telefona celular , Pejë

ROLETA

1 EUR

19 Nën 23:04 Telefona celular , Prishtinë

Shitet iMac Apple 500GB HDD

1 EUR

19 Nën 20:49 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

Aksesor per gopro

1 EUR

19 Nën 02:07 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Prishtinë

Pako iPhone

1 EUR

17 Nën 08:18 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Prishtinë

Shes paisjen per servis

1 EUR

17 Nën 08:16 Telefona celular , Prishtinë

Shes paisjen per servis

1 EUR

15 Nën 22:42 Kompjuterë (komplet) Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Shitet

1 EUR

12 Nën 22:03 Konzolatë për lojëra , Gjilan

Shitet PS3 me 35 loja

1 EUR

Përzgjedhje e madhe e paisjeve elektronike në MerrJep.com. Gjej paisje elektronike të të gjitha llojeve të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të elektronikës në gjithë Kosovën. Kërko për paisje elektronike në bazë të kategorisë dhe gjej paisjen që ju duhet shpejt dhe lehtë.


Paisje elektronike në shitje


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e lodrave e paisjeve elektronike nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Të gjitha llojet e paisjeve elektronike në një vend. Gjej paisje elektronike të reja dhe të përdorura të të gjitha llojeve dhe markave të elektronikës me ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg duke filluar nga televizor, telefona të mençur, kompjuter, fotoaparate, pjesë dhe paisje për telefona dhe kompjuter, konzola për lojëra dhe shumë paisje tjera elektronike me çmime të volitshme në MerrJep.com.


Blej paisje elektronike në MerrJep.com


Blej paisje elektronike të reja dhe të përdorura në tregun më të madh për tregti online në Kosovë. Shiko shpalljet për shitje dhe blerje të paisjeve elektronike dhe zgjedh paisjen ideale për ju në mesin e 157.192 shpalljeve për paisje elektronike në MerrJep.com.


Gjeni ofertat më të mira për televizor, kompjuter, telefona mobil, telefona të mençur, laptop, kompjuter, aparate fotografike, konzola për lojëra, paisje audio dhe video si dhe pjesë dhe paisje për telefon dhe kompjuter në MerrJep.com.


Shit paisje elektronike në MerrJep.com


Keni paisje elektronike si televizor, telefona të mençur, laptop, kompjuter apo aparat fotografik për të shitur? Nëse po, MerrJep.com iu ofron mundësinë për të regjistruar shpallje falas për paisjen që dëshironi të shisni duke e ekspozuar atë në mesin e mijëra blerësve potencial.


E gjitha çfarë duhet të bëni për të pasur një shitje të suksesshme në MerrJep.com është të plotësoni formularin për regjistrim me të gjitha detajet e paisjes elektrike si dhe të ngarkoni fotografi të paisjes për të transmetuar gjendjen reale të paisjes tek blerësi potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione