Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë dhe Pajisje për celularë Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë dhe Pajisje për celularë,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për celularë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Maj 21:42 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

AirPods Pro

85 EUR Price Reduced

12 Maj 14:37 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

AirPods Pro ����

85 EUR

11 Maj 22:17 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

AirPods 3 ����

90 EUR Price Reduced

28 Pri 00:43 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

iPhone ne tv direkt

50 EUR

26 Pri 17:15 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

airpods pro

140 EUR

26 Pri 17:11 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

air pods pro

140 EUR

22 Pri 15:10 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Apple TV nga Zvicrra

10 EUR Price Reduced

18 Pri 04:59 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

AirPods Pro Origjinal

50 EUR Price Reduced

12 Pri 14:15 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Gimbal DJI Osmo Mobile 4

120 EUR

11 Pri 00:17 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Shiten micro sd 70 copa

3 EUR Price Reduced

26 Mar 20:39 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Mbajtese telefoni

4 EUR

03 Mar 16:29 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

POWERBANK 2600

2 EUR Price Reduced

01 Mar 19:33 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Ore samsung digjitale

70 EUR

18 Shk 18:40 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Adapter Apple origjinal

25 EUR

18 Shk 16:36 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Pjes BMW e46

1 EUR

18 Shk 16:32 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Pjes per BMW

100 EUR Price Reduced

11 Shk 14:53 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Airpods pro

27 EUR

08 Shk 06:25 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

iPhone 6s

60 EUR

06 Shk 19:36 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

iPhone 7Plus ����

110 EUR

02 Shk 20:23 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Airpods pro

200 EUR

18 Jan 17:26 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Samsung A01

55 EUR Price Reduced

12 Jan 22:46 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Iphone 12 pro max 256GB

07 Jan 22:29 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

samsung gear s3 frontier

100 EUR Price Reduced

30 Dhj 18:33 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Shes urgjent për pjesë Iphone 5c dhe 7

100 EUR

31 Tet 14:49 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Kufje Jaybird

70 EUR

15 Tet 13:31 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

AirPods Pro Apple

90 EUR

11 Tet 00:51 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Apple air pods 3

120 EUR

10 Tet 12:14 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Apple AirPods 2 Origjinale 100%

65 EUR

10 Tet 12:14 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Apple AirPods PRO Origjinale 100%

115 EUR

06 Tet 10:26 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

AirPods Pro Origjinale

145 EUR

27 Sht 21:24 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Radiator 1.85cm

65 EUR

27 Sht 13:10 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Airpods Origjinal

45 EUR

12 Sht 21:40 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Ferizaj

Bmw e46

3 200 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë dhe Pajisje për celularë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për celularë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione