Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë dhe Pajisje për celularë Të gjitha në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë dhe Pajisje për celularë,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për celularë | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Nën 19:56 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Airpods

25 EUR

25 Sht 00:13 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Shes

110 EUR

22 Sht 08:04 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Ora

1 EUR

19 Gush 00:08 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Telefona me defekt

10 EUR

04 Mar 17:19 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

iPhone 12 Pro iCloud

400 EUR

22 Jan 18:39 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Shitet maqina e teshav

120 EUR

30 Nën 14:38 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Cutter , pegull ne shitje

550 EUR

12 Qer 23:14 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Tv Box Android

50 EUR

11 Dhj 18:06 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Shese paketen e Iphone XS

17 Sht 21:49 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Shitet nr. Vala 044766668

180 EUR

04 Mar 22:28 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Blej iphon X me ajkllod

02 Mar 21:01 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Kontroller per pub g

8 EUR

23 Dhj 17:11 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Tv Box Android 4K

35 EUR

13 Dhj 12:23 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Numra telefoni për Biznes

1 500 EUR

26 Korr 09:34 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Aparat i kafes

230 EUR

09 Korr 20:16 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Shes

30 EUR

20 Qer 22:16 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

iPhone 6 - X

10 Qer 18:42 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

GPS per vetur

100 EUR

03 Shk 08:55 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

shes te gjitha keto

12 Nën 19:31 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

samsung s8 edge plus

150 EUR

09 Tet 11:13 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Taxi meter

50 EUR

13 Gush 14:37 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Numer i vala 900

3 EUR

13 Gush 02:12 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Shitet LG G3

40 EUR

04 Maj 19:18 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Blej ekran j2

13 Tet 13:31 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Numer 049 333 922

250 EUR

04 Sht 12:46 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Numer vala i perdort

100 EUR

30 Gush 15:13 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Case originale

15 EUR

27 Maj 21:05 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

iPhone 5C

140 EUR

15 Jan 17:18 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

shitet ps 3

160 EUR

05 Mar 14:10 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Skenderaj

Nr telit: 044766668

100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë dhe Pajisje për celularë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për celularë | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione