Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë dhe Pajisje për celularë Të gjitha në Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë dhe Pajisje për celularë,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për celularë | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Mar 19:20 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

DIESEL WIRELESS SPEAKER

95 EUR

22 Jan 01:22 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

049/818-666 nr biznesi

300 EUR

11 Dhj 10:54 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

Ore e menqur

40 EUR

08 Nën 01:06 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

DJI Osmo Mobile 3

80 EUR

15 Tet 23:40 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

Shitet ora Xiaomi smart

50 EUR

11 Gush 17:51 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

Apple watch 6 44m

275 EUR

10 Gush 07:52 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

Kuti iPhone 13 Pro Max

50 EUR

11 Korr 15:34 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

SHITEN AIRPODS 2 GEN

80 EUR

08 Jan 17:37 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

OR G-SHOCK

29 Dhj 00:09 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

Shes pjes per iphone 11

1 EUR

14 Nën 13:23 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

Iphone 7+

12 EUR

11 Nën 09:53 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

Case per 12 pro max si treja

10 Nën 15:02 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

Shitet malli komplet me rafta

1 500 EUR

08 Tet 07:53 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

Batery Akomuluese nga Gjermania

07 Tet 15:54 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

Apple Watch Seria6 i Ri

380 EUR

03 Tet 21:56 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

sony srs43b

154 EUR Price Reduced

09 Korr 00:11 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

Fatroll për A9 samsung

10 EUR

17 Qer 14:22 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

Shitet letkoni

170 EUR

03 Shk 19:47 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

Micro SD Card 16GB

12 EUR

01 Shk 14:26 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

Kufje Degjuese K-08 + PowerBank

25 EUR

24 Nën 10:46 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

Philips bluetoth ndegjuse

45 EUR

01 Tet 21:28 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

LED Dritë për selfie

8 EUR Price Reduced

24 Gush 11:07 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

X1 pro mobile gaming

10 EUR

04 Gush 10:46 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

Numer telefoni

150 EUR

04 Gush 10:46 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

Numër vala

150 EUR

04 Gush 00:51 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

Numer vala

150 EUR

22 Korr 18:48 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Vushtrri

Iphone6

10 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë dhe Pajisje për celularë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për celularë | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione