Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Servis për celularë Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Servis për celularë,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Servis për celularë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Jan 06:33 Servis për celularë , Prishtinë

Laser bosch

500 EUR

19 Nën 20:29 Servis për celularë , Prishtinë

Numer ipko VIP

13 Tet 13:37 Servis për celularë , Prishtinë

Iphone Xs 64 GB

200 EUR

31 Korr 18:48 Servis për celularë , Prishtinë

shitet llupa me disa dioptri per servisime

60 EUR

18 Qer 00:13 Servis për celularë , Prishtinë

Tiktok

05 Qer 06:37 Servis për celularë , Prishtinë

Maqin per kepje

19 Shk 20:29 Servis për celularë , Prishtinë

Servis profesional

02 Shk 04:01 Servis për celularë , Prishtinë

Bejm riparime te qdo lloj telefoni!

17 Nën 03:27 Servis për celularë , Prishtinë

monitore

60 EUR

04 Nën 10:40 Servis për celularë , Prishtinë

Mbushes Wireless 3x1 Philips

15 EUR

22 Tet 10:23 Servis për celularë , Prishtinë

Shitet, Zelboraf, Vemurafenib

20 EUR

30 Sht 20:31 Servis për celularë , Prishtinë

Shitet numri i vales

1 EUR

01 Sht 08:42 Servis për celularë , Prishtinë

Shitet tokivoki

45 EUR

28 Gush 14:47 Servis për celularë , Prishtinë

Orgjinal set vegla...

40 EUR

29 Maj 22:47 Servis për celularë , Prishtinë

Telefona te Perdorur Dhe te RI

28 Pri 10:56 Servis për celularë , Prishtinë

Servisim per Samsung Iphone

27 Pri 03:39 Servis për celularë , Prishtinë

Dyer

400 EUR

27 Pri 03:39 Servis për celularë , Prishtinë

Dyer

21 Shk 16:46 Servis për celularë , Prishtinë

degjuse per telefon.

27 Jan 21:32 Servis për celularë , Prishtinë

Pi network

24 Jan 12:47 Servis për celularë , Prishtinë

Samsung Tab 8not

80 EUR Price Reduced

17 Dhj 17:47 Servis për celularë , Prishtinë

Shes iphon x 256 gb

330 EUR

07 Dhj 11:28 Servis për celularë , Prishtinë

Zhbllokime iCloudi

14 Nën 13:53 Servis për celularë , Prishtinë

Kufje me bluetooth

10 EUR

31 Tet 14:29 Servis për celularë , Prishtinë

Shes IPhone 11 pro 512 GB aktiv 3 jave

950 EUR

08 Sht 10:19 Servis për celularë , Prishtinë

icloud removal lexojeniiiii

50 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Servis për celularë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Servis për celularë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione