Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Servis për Kompjuterë Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Servis për Kompjuterë,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Servis për Kompjuterë | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Pri 19:43 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Formatizim te PC, Llaptopave.

07 Tet 13:08 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

shes 3 riga saphhire

444 EUR

10 Shk 21:18 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Programi per prerje

100 EUR

05 Jan 22:22 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

munitor

60 EUR

30 Gush 14:50 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Llaptop te ndryshem

26 Qer 18:02 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

shes gota te kristalit

50 EUR

08 Gush 18:56 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Shes VPN Worldwide

3 EUR

22 Korr 10:17 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

RIG (ETHERIUM) 8GB

1 500 EUR

13 Korr 20:48 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Laptop toshiba

150 EUR

07 Korr 18:49 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Formatizim per Kompjutera , Llaptopa

10 EUR

03 Qer 15:10 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Shiten

80 EUR

30 Jan 01:01 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Gjestik

80 EUR

17 Dhj 20:15 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

RIG (ETHERIUM) 8GB

1 500 EUR

14 Nën 16:32 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

play station 3

120 EUR

07 Gush 15:14 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Kacig per motoçiklet

17 EUR

28 Korr 16:26 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Kastfona nga jasht

70 EUR

15 Qer 16:18 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Donwloadimi i aplikacioneve

5 EUR

07 Maj 20:57 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

tavolin kompjuteri

30 EUR

11 Tet 19:00 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Antivirus MCAFEE 2018

19 Qer 20:08 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Zvuqnika per pc me USB

8 EUR

26 Pri 21:44 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Formatizim i laptop dhe pc

5 EUR

28 Shk 00:05 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Shitet Alarmi per automjete

11 Shk 20:46 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Dell projektor

29 Nën 15:06 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Monitor dell 19 inç

25 EUR

22 Nën 11:17 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Microsoft mausa

15 EUR

18 Nën 18:01 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Install Windows10

4 EUR

19 Korr 15:59 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Shes monitorin e kompiuterit HP

20 EUR

09 Nën 20:33 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

shitet servisi komplet

3 200 EUR

05 Nën 17:07 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Formatim

10 EUR

29 Sht 18:49 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Formatizoim Laptopa 4€

3 EUR

02 Qer 23:54 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

servisim

18 Tet 19:40 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Serviser i kompjuterve

06 Tet 15:07 Servis për Kompjuterë , Mitrovicë

Nintendo wi

120 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Servis për Kompjuterë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Servis për Kompjuterë | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione