Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Servis për Kompjuterë Të gjitha në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Servis për Kompjuterë,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Servis për Kompjuterë | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Shk 13:50 Servis për Kompjuterë , Pejë

Embroidery machine Brother PR-600II

2 000 EUR

09 Shk 01:57 Servis për Kompjuterë , Pejë

2021 Can-Am Maverick X3 MAX X rs Turbo RR 1

10 000 EUR

26 Qer 23:22 Servis për Kompjuterë , Pejë

Formatizim i Kopmjuterit/Lapotpit

5 EUR

26 Sht 13:06 Servis për Kompjuterë , Pejë

Hp 8300 elite

30 Qer 10:17 Servis për Kompjuterë , Pejë

Instrument mates digjital

18 EUR

12 Maj 01:43 Servis për Kompjuterë , Pejë

CD Per Formatizim

5 EUR

02 Maj 07:38 Servis për Kompjuterë , Pejë

Touchscreen per fotokopje Ricoh Aficio (pa perdorur)

55 EUR

31 Jan 21:36 Servis për Kompjuterë , Pejë

Letkon

19 Jan 22:07 Servis për Kompjuterë , Pejë

U shit flmm merrjep

13 Korr 21:05 Servis për Kompjuterë , Pejë

Timon (vullon) per pc

40 EUR

02 Jan 22:05 Servis për Kompjuterë , Pejë

Xbox 360

30 EUR

22 Dhj 18:49 Servis për Kompjuterë , Pejë

Llap top per pjes

30 Nën 18:15 Servis për Kompjuterë , Pejë

Riparim dhe formatizim

25 Sht 21:52 Servis për Kompjuterë , Pejë

Sane

18 Sht 15:57 Servis për Kompjuterë , Pejë

GB FOR FREE

40 EUR

14 Qer 15:12 Servis për Kompjuterë , Pejë

kartel grafike per pc

05 Maj 07:45 Servis për Kompjuterë , Pejë

Multimeter digjital / Mates rryme

24 EUR

16 Shk 12:34 Servis për Kompjuterë , Pejë

Office Professional Plus 2016

9 EUR

31 Jan 15:06 Servis për Kompjuterë , Pejë

Plastifikues Matrix 530 mm gjersia e foljes

9 000 EUR

19 Jan 15:11 Servis për Kompjuterë , Pejë

Monitora

19 Jan 11:42 Servis për Kompjuterë , Pejë

Printer i ri

75 EUR

19 Jan 11:42 Servis për Kompjuterë , Pejë

Printer

75 EUR

13 Nën 18:47 Servis për Kompjuterë , Pejë

Shitet ps3+fortnite account

90 EUR Price Reduced

15 Sht 15:48 Servis për Kompjuterë , Pejë

monitor HP ndrrim

50 EUR

11 Pri 21:10 Servis për Kompjuterë , Pejë

Pikado

30 Mar 22:01 Servis për Kompjuterë , Pejë

Shitet Urgjent Sony 4

370 EUR

14 Shk 01:09 Servis për Kompjuterë , Pejë

Riktheji dokumentet, fajllat dhe fotot e humbura

3 EUR

04 Mar 14:20 Servis për Kompjuterë , Pejë

Harddisk 650 giga

55 EUR

26 Shk 16:54 Servis për Kompjuterë , Pejë

Hoverboard boj ndrim nese mkonvenon

100 EUR

17 Gush 20:40 Servis për Kompjuterë , Pejë

Programim i Photoshop

40 EUR

03 Mar 22:51 Servis për Kompjuterë , Pejë

Letkon

27 Tet 12:42 Servis për Kompjuterë , Pejë

leptop

135 EUR

07 Tet 16:46 Servis për Kompjuterë , Pejë

Bej formaitizimin e pc , rikthimin e fajllava

5 EUR Price Reduced

13 Pri 15:50 Servis për Kompjuterë , Pejë

BEJME SIM UNLOCK

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Servis për Kompjuterë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Servis për Kompjuterë | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione