Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Servis për Kompjuterë Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Servis për Kompjuterë,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Servis për Kompjuterë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 08:32 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

Formatizim Profesional per Laptop/Kompjuter

10 EUR

25 Maj 23:52 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

Shes Procesor Intel Core i5 9600K dhe Motherboard

180 EUR

14 Mar 00:24 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

Piano ne shitje

170 EUR

05 Mar 20:45 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

Servisim Pc / Llaptop

10 EUR

24 Shk 12:24 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

Mbajtse per saldim

14 Shk 13:03 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

Microsoft Surface Pro 8 13 i5

300 EUR

04 Jan 21:59 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

Cane Corso

03 Jan 07:08 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

Maxon CINEMA 4D Studio (NE SHITJE)

390 EUR

03 Jan 06:41 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

Corel PaintShop 2023 (NE SHITJE)

77 EUR

03 Jan 00:35 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

Keyboard whiteshark e zeze

35 EUR

24 Dhj 18:53 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

Cane Corso

23 Dhj 18:02 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

Cane Corso

21 Dhj 13:04 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

HekTek

19 Dhj 12:22 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

HekTek

02 Dhj 14:02 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

Shes DvD-Rom per pc me shumic

3 EUR

25 Tet 01:02 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

Bëj rregullimin e kompjuterave

40 EUR

24 Tet 01:07 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

Msi nvidia geforce 1050 4gb

150 EUR

21 Tet 10:56 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

Msi nvidia geforce 1050 4gb

150 EUR

13 Sht 10:20 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

NVR 16CH me PoE & 8tb hdd

415 EUR Price Reduced

05 Sht 23:51 Servis për Kompjuterë , Prishtinë

RIG-ANTMINER Servisim / Konfigurim / Mirembajtje

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Servis për Kompjuterë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Servis për Kompjuterë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione