Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefon fiks Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefon fiks,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefon fiks | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Pri 22:18 Telefon fiks , Ferizaj

Shitet Ipad i ri

40 EUR

26 Pri 09:38 Telefon fiks , Ferizaj

Kabell per internet

05 Mar 17:02 Telefon fiks , Ferizaj

Televizor

80 EUR

05 Jan 03:45 Telefon fiks , Ferizaj

Samsung note 8 i zi

350 EUR

14 Nën 18:48 Telefon fiks , Ferizaj

Airpods pro

190 EUR

06 Tet 16:14 Telefon fiks , Ferizaj

GSM WIRELESS PHONE

23 EUR Price Reduced

20 Sht 00:44 Telefon fiks , Ferizaj

Telefon fiks Antik

01 Sht 08:38 Telefon fiks , Ferizaj

samsung

1 EUR

17 Gush 12:16 Telefon fiks , Ferizaj

shes iphone X

250 EUR

21 Korr 19:30 Telefon fiks , Ferizaj

iphon i ri

150 EUR

11 Maj 21:36 Telefon fiks , Ferizaj

IPHONE XS MAX GOLD

390 EUR

30 Jan 09:37 Telefon fiks , Ferizaj

Shiten telefonat

28 Tet 11:16 Telefon fiks , Ferizaj

Shitet Numer Telefonit

04 Tet 17:26 Telefon fiks , Ferizaj

ado me mar a jo

500 EUR

03 Tet 11:21 Telefon fiks , Ferizaj

ajfon4

25 EUR

02 Tet 20:26 Telefon fiks , Ferizaj

aaa

155 EUR

13 Gush 22:19 Telefon fiks , Ferizaj

Oppo shitet iri

18 Korr 00:31 Telefon fiks , Ferizaj

Iphone X Urgjent !

290 EUR

15 Korr 11:12 Telefon fiks , Ferizaj

Iphone

320 EUR

14 Korr 02:45 Telefon fiks , Ferizaj

Iphone

320 EUR

05 Pri 21:57 Telefon fiks , Ferizaj

Laptop Hp 250

200 EUR

20 Jan 12:11 Telefon fiks , Ferizaj

Shiten

600 EUR

17 Jan 11:14 Telefon fiks , Ferizaj

Shes iphone 6

1 EUR

12 Jan 13:38 Telefon fiks , Ferizaj

Nsmmms

70 EUR

18 Dhj 18:18 Telefon fiks , Ferizaj

Samsung s20 ultra 5G zeze

850 EUR

04 Nën 17:02 Telefon fiks , Ferizaj

Shes Samsung s6

1 EUR

30 Maj 22:08 Telefon fiks , Ferizaj

Shiten telefonat gjendje tmir

80 EUR

17 Maj 04:28 Telefon fiks , Ferizaj

Laptop toshiba

320 EUR

07 Pri 18:38 Telefon fiks , Ferizaj

Ferizaj

120 EUR

26 Jan 15:04 Telefon fiks , Ferizaj

Iphone 8+ 64GB CE nga gjermania

320 EUR

03 Jan 23:57 Telefon fiks , Ferizaj

Iphone 8+ 64Gb nga Gjermania

350 EUR

22 Dhj 12:43 Telefon fiks , Ferizaj

Telefona per pjes

60 EUR

22 Nën 11:42 Telefon fiks , Ferizaj

Shes ipad

60 EUR

07 Nën 18:15 Telefon fiks , Ferizaj

Shitet Ajfon 5 22 Euro

22 EUR

05 Nën 15:15 Telefon fiks , Ferizaj

Shitet iphone 6s

70 EUR

26 Tet 18:21 Telefon fiks , Ferizaj

IPTV

21 Tet 12:54 Telefon fiks , Ferizaj

Phone

200 EUR

17 Sht 14:26 Telefon fiks , Ferizaj

Shes iphone 7 128gb ne gjendje perfekte!!!

330 EUR

11 Sht 19:30 Telefon fiks , Ferizaj

iPhone 7 unlocked 128 gb

220 EUR

14 Gush 19:35 Telefon fiks , Ferizaj

Shiten zmadhues te ndryshem

03 Qer 16:02 Telefon fiks , Ferizaj

iphone 6

110 EUR

02 Pri 12:54 Telefon fiks , Ferizaj

Samsung galaxy s6

03 Jan 11:00 Telefon fiks , Ferizaj

Shes samsung galaxy j7pro 2017 iri

200 EUR

03 Nën 18:33 Telefon fiks , Ferizaj

SHES SAMSUNG J7 PRO 2017 I RI OREGJENAL100% ME GAR

210 EUR Price Reduced

30 Sht 14:48 Telefon fiks , Ferizaj

Iphone 4 - 30 euro

30 EUR

04 Qer 02:46 Telefon fiks , Ferizaj

iphon 6

100 EUR

09 Mar 13:38 Telefon fiks , Ferizaj

Telefon i vitev 50ta

35 EUR

02 Mar 22:37 Telefon fiks , Ferizaj

Blej tablet

30 EUR

21 Jan 23:27 Telefon fiks , Ferizaj

ASUS ZenFone 3

220 EUR

13 Jan 12:10 Telefon fiks , Ferizaj

Telefoni

25 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefon fiks në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefon fiks | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione