Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefon fiks Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefon fiks,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefon fiks | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Dhj 22:12 Telefon fiks , Mitrovicë

Hytera

160 EUR

04 Nën 17:40 Telefon fiks , Mitrovicë

shes nje faks me tel fiks

50 EUR

27 Sht 01:12 Telefon fiks , Mitrovicë

Shes samsung

20 EUR

31 Korr 18:48 Telefon fiks , Mitrovicë

iPhone 13 Pro Max 512 GB

1 000 EUR

21 Maj 21:59 Telefon fiks , Mitrovicë

Numer VIP

55 EUR

12 Pri 04:29 Telefon fiks , Mitrovicë

Telefon fiks ajfor

5 EUR Price Reduced

03 Mar 18:23 Telefon fiks , Mitrovicë

Samsung s10

110 EUR

05 Shk 18:11 Telefon fiks , Mitrovicë

Telefon fiks ericsson i pa perdorun

30 EUR Price Reduced

21 Dhj 12:14 Telefon fiks , Mitrovicë

shes fax

30 EUR

25 Nën 23:51 Telefon fiks , Mitrovicë

All in one pc, ne gjendje te mire

150 EUR

29 Qer 21:39 Telefon fiks , Mitrovicë

Telefon

450 EUR

26 Qer 17:54 Telefon fiks , Mitrovicë

shes nji faks

20 EUR

16 Maj 12:39 Telefon fiks , Mitrovicë

shes nje faks me tel fiks

20 EUR

15 Pri 15:11 Telefon fiks , Mitrovicë

shes nje faks me tel fiks

30 EUR

29 Mar 09:00 Telefon fiks , Mitrovicë

Wireless

10 EUR

29 Mar 09:00 Telefon fiks , Mitrovicë

Wireless

10 EUR

18 Mar 08:52 Telefon fiks , Mitrovicë

shitst

500 EUR

07 Jan 14:36 Telefon fiks , Mitrovicë

Iphone 6s

100 EUR

27 Dhj 11:17 Telefon fiks , Mitrovicë

Telefon ajror fiks

8 EUR

18 Dhj 13:47 Telefon fiks , Mitrovicë

lire shume

120 EUR

12 Qer 11:11 Telefon fiks , Mitrovicë

Wireless

10 EUR

14 Mar 06:14 Telefon fiks , Mitrovicë

Telefon fiks ajror shum i mir.

7 EUR Price Reduced

04 Shk 18:17 Telefon fiks , Mitrovicë

8+ 64giga

349 EUR

02 Nën 22:39 Telefon fiks , Mitrovicë

Shes iphone 11 pro

900 EUR

01 Nën 21:46 Telefon fiks , Mitrovicë

Telefon

17 Korr 13:28 Telefon fiks , Mitrovicë

Shitet iphon 7 plus

250 EUR

24 Qer 17:31 Telefon fiks , Mitrovicë

Telefon. Fiks

10 EUR

12 Shk 13:30 Telefon fiks , Mitrovicë

samsung galaxy 10

170 EUR

06 Korr 17:18 Telefon fiks , Mitrovicë

Nr ipko ViP 043707979

50 EUR

05 Shk 20:16 Telefon fiks , Mitrovicë

Radiolidhje - toki voki

65 EUR

25 Tet 23:33 Telefon fiks , Mitrovicë

Iphone 6

200 EUR

23 Tet 19:29 Telefon fiks , Mitrovicë

shitet ajfon 6

200 EUR

03 Sht 00:22 Telefon fiks , Mitrovicë

Telefon

125 EUR

09 Maj 12:23 Telefon fiks , Mitrovicë

Kabina Telefoni

11 Pri 08:52 Telefon fiks , Mitrovicë

Shes telefon "Iphone 5c" 90 euro

90 EUR

01 Pri 11:04 Telefon fiks , Mitrovicë

Iphone 4

40 EUR

02 Mar 23:06 Telefon fiks , Mitrovicë

Samsung j5

130 EUR

26 Shk 19:28 Telefon fiks , Mitrovicë

Iphone 4

80 EUR

16 Shk 20:58 Telefon fiks , Mitrovicë

nokia 8800 zipo

110 EUR

20 Jan 00:26 Telefon fiks , Mitrovicë

Radiolidhje

40 EUR

14 Tet 22:35 Telefon fiks , Mitrovicë

Telefon fiks Silver Crest

25 EUR

08 Tet 11:35 Telefon fiks , Mitrovicë

Samsung Galaxy S3 Neo

80 EUR

02 Sht 20:09 Telefon fiks , Mitrovicë

Samsung galaxy S6 edge plus gold

400 EUR

16 Gush 21:17 Telefon fiks , Mitrovicë

Iphone 4

65 EUR

06 Gush 19:14 Telefon fiks , Mitrovicë

tv

15 EUR

08 Qer 18:16 Telefon fiks , Mitrovicë

Enox wrist smart phone wsp88

100 EUR Price Reduced

17 Pri 23:02 Telefon fiks , Mitrovicë

Ndrroj sony 2 me iphone 4s

25 Jan 18:27 Telefon fiks , Mitrovicë

Telefon fiks me kabull

50 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefon fiks në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefon fiks | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione