Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefon fiks Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefon fiks,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefon fiks | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:39 Telefon fiks , Prishtinë

SHES TELEFONA FIKS

30 EUR

28 Maj 15:32 Telefon fiks , Prishtinë

Telefon

100 EUR

28 Maj 14:44 Telefon fiks , Prishtinë

Shitet Iphone X

130 EUR

25 Maj 18:12 Telefon fiks , Prishtinë

Philips telefona fiks

52 EUR

06 Maj 01:47 Telefon fiks , Prishtinë

Telefona Fiks PANASONIC Telephone

20 EUR

04 Maj 12:15 Telefon fiks , Prishtinë

SHES TELEFONIN FIX PANASONIC KX-T7565

55 EUR

03 Maj 15:25 Telefon fiks , Prishtinë

KARTEL CENTRALE TELEFONIKE

70 EUR

30 Pri 15:31 Telefon fiks , Prishtinë

Cisco Phone 7941 me Sip firmware

26 Mar 18:30 Telefon fiks , Prishtinë

iPhone 13 Pro Max 128 GB

840 EUR

13 Shk 01:08 Telefon fiks , Prishtinë

SHES KARTEL CENTRALE TELEFONI 16 lokale

130 EUR

13 Shk 00:18 Telefon fiks , Prishtinë

Samsung Galaxy s22 ultra 5G 128GB 8Giga RM

720 EUR

29 Dhj 13:45 Telefon fiks , Prishtinë

Iphone xr

210 EUR

25 Nën 05:49 Telefon fiks , Prishtinë

Telefon Fiks

16 Nën 08:47 Telefon fiks , Prishtinë

iPad Air 2020 me icloud

190 EUR

29 Tet 00:26 Telefon fiks , Prishtinë

Radiolidhje

15 Tet 13:11 Telefon fiks , Prishtinë

Iphone 11 pro

450 EUR

10 Tet 07:38 Telefon fiks , Prishtinë

shes telefonin

20 EUR Price Reduced

01 Tet 22:51 Telefon fiks , Prishtinë

Cisco Phone 7945

40 EUR

06 Sht 15:39 Telefon fiks , Prishtinë

Shiten Telefona Fiks, Panasonic KX-T2371FXW

17 EUR

19 Gush 03:24 Telefon fiks , Prishtinë

Telefon

520 EUR

31 Korr 11:19 Telefon fiks , Prishtinë

Central telefonik Panasonic

220 EUR

26 Korr 14:03 Telefon fiks , Prishtinë

shitet numri tel

150 EUR

26 Korr 11:23 Telefon fiks , Prishtinë

Shes iphon 8plus 64gb

210 EUR

10 Korr 23:37 Telefon fiks , Prishtinë

shitet ipad 7th generation

290 EUR

07 Korr 09:48 Telefon fiks , Prishtinë

Telefon fiks ajror zbritje

10 EUR

13 Qer 08:33 Telefon fiks , Prishtinë

Panasonic Centrall

300 EUR Price Reduced

25 Maj 21:16 Telefon fiks , Prishtinë

numer telefoni ipko

100 EUR

05 Pri 13:38 Telefon fiks , Prishtinë

Central telefonik Panasonic TA616

200 EUR

28 Mar 16:59 Telefon fiks , Prishtinë

Telefon fiks ajror

10 EUR

21 Mar 16:27 Telefon fiks , Prishtinë

Redmi 9T

155 EUR

16 Mar 11:27 Telefon fiks , Prishtinë

data base DE/CH

08 Mar 17:30 Telefon fiks , Prishtinë

Shitet

145 EUR

02 Shk 16:04 Telefon fiks , Prishtinë

Ndihme telefon me icloud te bllokuar

1 EUR

25 Jan 11:22 Telefon fiks , Prishtinë

PC Gaming Setup

1 700 EUR

10 Jan 23:14 Telefon fiks , Prishtinë

Apple Watch Series 5 44MM

280 EUR

08 Jan 12:15 Telefon fiks , Prishtinë

shitet

165 EUR

06 Jan 21:21 Telefon fiks , Prishtinë

Telefon&interfon ajror

04 Jan 01:34 Telefon fiks , Prishtinë

Shitet-numri-VIP-i-VALA-044 55-77-22

1 000 EUR

15 Dhj 04:29 Telefon fiks , Prishtinë

Samsung Galaxy S6 Edge Green Emerald

80 EUR

15 Dhj 04:29 Telefon fiks , Prishtinë

Samsung Galaxy S6 Edge Green Emerald

80 EUR

15 Dhj 04:29 Telefon fiks , Prishtinë

Samsung Galaxy S6 Edge Green Emerald

80 EUR

27 Nën 16:48 Telefon fiks , Prishtinë

Sony

12 EUR Price Reduced

21 Nën 09:30 Telefon fiks , Prishtinë

Telefax

35 EUR

19 Nën 10:09 Telefon fiks , Prishtinë

Samsung S21 ultra 5G

820 EUR

15 Nën 09:54 Telefon fiks , Prishtinë

Shes Telefona Fiks me rrota

200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefon fiks në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefon fiks | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione