Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Acer | Liquid E3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Acer Liquid E3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Nën 19:59 Telefona celular , Viti

samsung s8 ekranin defekt

25 EUR

15 Nën 14:44 Telefona celular , Skenderaj

Mir

500 EUR

22 Gush 09:42 Telefona celular , Prishtinë

Shes ndrroj te gjitha

1 EUR

23 Mar 01:55 Telefona celular , Fushë Kosovë

Computer

70 EUR

09 Jan 13:33 Telefona celular , Prishtinë

Shiten degjojset

50 EUR

14 Dhj 20:55 Telefona celular , Gjilan

shitet ipohne

25 EUR

01 Dhj 22:28 Telefona celular , Lipjan

Sony

1 EUR

30 Tet 17:33 Telefona celular , Ferizaj

shes tablet edhe nje llop top

1 EUR

29 Tet 17:53 Telefona celular , Shtime

acer

200 EUR

12 Qer 23:15 Telefona celular , Drenas

Florianbogaj

5 EUR

14 Maj 12:57 Telefona celular , Shtime

acer

300 EUR

02 Maj 21:33 Telefona celular , Viti

Fujitsu Siemens

55 EUR

31 Mar 01:44 Telefona celular , Mitrovicë

Avni

1 EUR

21 Mar 22:55 Telefona celular , Viti

Telefona me defekte

30 EUR

21 Mar 22:54 Telefona celular , Viti

Telefona Per Pjes

20 EUR

25 Dhj 15:39 Telefona celular , Viti

Telefon per Femije

12 EUR

23 Dhj 18:27 Telefona celular , Rahovec

Telefon

08 Dhj 23:02 Telefona celular , Dardanë

shitet

1 EUR

29 Nën 00:01 Telefona celular , Ferizaj

Shporett

50 EUR

05 Tet 13:24 Telefona celular , Gjilan

Shiten Telefonat komplet

85 EUR

04 Gush 20:41 Telefona celular , Pejë

Tablet Android

35 EUR

25 Korr 17:23 Telefona celular , Skenderaj

Shes ndrroj

70 EUR

02 Korr 15:58 Telefona celular , Prishtinë

Mjaltë për Hemoroide

05 Qer 17:45 Telefona celular , Prizren

smartwach v10

70 EUR

10 Maj 17:00 Telefona celular , Vushtrri

Shitet

25 EUR

01 Shk 13:32 Telefona celular , Gjakovë

Viza kroate

08 Jan 17:09 Telefona celular , Viti

iphone 7+

190 EUR

01 Jan 18:12 Telefona celular , Vushtrri

Telefon samsung

20 EUR

21 Maj 00:03 Telefona celular , Ferizaj

Ps3 MULTIMAN Bej Ndrim

23 Pri 14:08 Telefona celular , Gjakovë

shitet

18 Pri 13:38 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 4s

25 EUR

01 Mar 14:32 Telefona celular , Lipjan

Shiten

250 EUR

22 Shk 10:07 Telefona celular , Pejë

Shite Droni

1 100 EUR

20 Shk 16:32 Telefona celular , Prishtinë

Ndrroj

600 EUR

15 Shk 11:38 Telefona celular , Dardanë

Soni ps2

25 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Acer Liquid E3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione