Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Acer | Liquid Jade

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Acer Liquid Jade | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Jan 19:59 Telefona celular , Viti

Telefona me defekte, bajm ndrrim

110 EUR

27 Dhj 23:45 Telefona celular , Prishtinë

shitet

50 EUR

13 Nën 08:43 Telefona celular , Viti

Bateria per Samsung dhe Iphone

1 EUR

07 Tet 14:05 Telefona celular , Viti

shitet skuteri elektrik

200 EUR

14 Maj 16:53 Telefona celular , Prishtinë

Samsung a6 +

80 EUR

15 Mar 18:49 Telefona celular , Ferizaj

Shitet DVD per vetur

50 EUR

29 Nën 00:02 Telefona celular , Ferizaj

Xbox 360

70 EUR

04 Pri 17:27 Telefona celular , Ferizaj

shesim mjalt naturale 100%

10 EUR

13 Shk 11:33 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet

50 EUR

26 Jan 12:04 Telefona celular , Prishtinë

Shes nr e vales

70 EUR

18 Jan 19:37 Telefona celular , Artanë

mor

30 EUR

15 Dhj 15:04 Telefona celular , Viti

shitet

80 EUR

19 Sht 23:52 Telefona celular , Pejë

045- 128 999 ,, 045- 100 323

50 EUR

09 Sht 09:34 Telefona celular , Gjilan

sheses aparat

1 EUR

18 Shk 00:00 Telefona celular , Mitrovicë

AUTO Larje

13 Mar 10:52 Telefona celular , Gjilan

Shite iPhone 6 64 gi

220 EUR

29 Sht 18:12 Telefona celular , Prizren

Acer

160 EUR

29 Sht 17:49 Telefona celular , Prizren

Acer

150 EUR

28 Sht 20:43 Telefona celular , Prishtinë

Shes samsung galaxy s2

22 Gush 22:16 Telefona celular , Gjilan

shes numer tel.

100 EUR

23 Korr 11:18 Telefona celular , Prishtinë

Laptop

45 EUR

02 Maj 21:09 Telefona celular , Pejë

Shes

60 EUR

08 Mar 17:31 Telefona celular , Drenas

Tablet Acer Iconia A1-810

70 EUR

28 Shk 15:48 Telefona celular , Prizren

Nokia

80 EUR

26 Jan 18:51 Telefona celular , Dardanë

Tablet acer

90 EUR Price Reduced

12 Jan 17:02 Telefona celular , Prishtinë

tablet acer

70 EUR

12 Jan 16:10 Telefona celular , Prishtinë

tablet acer

80 EUR

15 Nën 18:30 Telefona celular , Lipjan

DIMAGE X50

35 EUR

07 Tet 19:56 Telefona celular , Vushtrri

shisha

40 EUR

03 Tet 20:53 Telefona celular , Prizren

Projektor

300 EUR

12 Gush 14:28 Telefona celular , Dardanë

Tablet acer iconia a1

99 EUR

19 Dhj 01:03 Telefona celular , Lipjan

Acer s55 jade

120 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Acer Liquid Jade | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione