Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Acer | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Acer Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Mar 19:54 Telefona celular , Gjilan

Acer

80 EUR

15 Mar 13:36 Telefona celular , Gjilan

shitet llaptopi Acer Mini

70 EUR

20 Jan 11:54 Telefona celular , Viti

Acer

15 EUR

09 Jan 23:46 Telefona celular , Mitrovicë

Acer Projektor

140 EUR

11 Nën 17:23 Telefona celular , Prizren

Nokia per vetur

150 EUR

20 Sht 00:31 Telefona celular , Ferizaj

shitet Beverly Hills Polo clube

200 EUR

06 Gush 13:05 Telefona celular , Ferizaj

Bicikleta

160 EUR

18 Mar 09:26 Telefona celular , Prizren

Shes

40 EUR

16 Mar 08:37 Telefona celular , Prizren

Shes

03 Mar 17:11 Telefona celular , Ferizaj

Shitet Llaptop Acer

170 EUR

26 Jan 12:02 Telefona celular , Pejë

Ora

1 EUR

18 Jan 00:17 Telefona celular , Gjakovë

usb 3.0. 2tb-

25 EUR

07 Jan 11:37 Telefona celular , Gjilan

shitet camer gjuetie

60 EUR

29 Dhj 06:13 Telefona celular , Besianë

Laptop

60 EUR

12 Dhj 16:55 Telefona celular , Therandë

Llaptop Acer i5

100 EUR

28 Nën 17:55 Telefona celular , Therandë

Laptop Acer core5

140 EUR

21 Nën 18:18 Telefona celular , Prizren

Acer Tablet 16gb i bardhe

80 EUR

14 Sht 23:36 Telefona celular , Pejë

Tablet Acme 20x11 cm

50 EUR

15 Qer 19:15 Telefona celular , Prishtinë

PROJEKTOR

250 EUR

26 Pri 20:08 Telefona celular , Pejë

Camer varlles

35 EUR

05 Pri 20:06 Telefona celular , Ferizaj

Shitet

140 EUR

11 Mar 13:48 Telefona celular , Lipjan

acer

40 EUR

17 Shk 16:19 Telefona celular , Ferizaj

Acer

135 EUR

16 Shk 10:55 Telefona celular , Gjilan

Te gjitha

1 EUR

10 Shk 20:38 Telefona celular , Pejë

Camer sialic

15 EUR

03 Shk 01:51 Telefona celular , Drenas

tablet

1 EUR

30 Jan 11:35 Telefona celular , Gjilan

Kompjuter

1 EUR

27 Jan 20:59 Telefona celular , Fushë Kosovë

Ligji i suksesit

26 EUR

01 Dhj 13:01 Telefona celular , Ferizaj

Xbox 360

70 EUR

14 Nën 18:36 Telefona celular , Drenas

Ps4

275 EUR

06 Nën 12:22 Telefona celular , Gjilan

Shitet

70 EUR

30 Tet 18:22 Telefona celular , Ferizaj

beatbox

110 EUR

13 Tet 23:00 Telefona celular , Mitrovicë

Lloptop ACER MIN

120 EUR

01 Tet 19:34 Telefona celular , Mitrovicë

Shiten llaptopi

120 EUR

20 Gush 12:27 Telefona celular , Prishtinë

SHITET TABLETI ACME714 I zi

55 EUR

12 Korr 23:37 Telefona celular , Prizren

Tablet ACER

100 EUR

11 Korr 20:06 Telefona celular , Prishtinë

Hower bord

110 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Acer Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione