Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

test

test

30 Jan 17:42 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 2  ·  Besianë

Shesim Qumësht Blete

12 Jan 16:43 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Alcatel 5

70 EUR

30 Tet 21:15 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  One Touch Idol  ·  Mitrovicë

ne gjendje te mir

25 EUR

18 Korr 12:52 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet 048555565

20 Mar 10:54 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

samsung A10s

60 EUR Price Reduced

29 Jan 14:30 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol Mini  ·  Vushtrri

Shes iped ne gjendje perfekte me qmim volitshum

25 EUR

27 Jan 12:44 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 2  ·  Vushtrri

Shes iped ne gjendje perfekte me qmim volitshu.

25 EUR

25 Jan 14:14 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol Mini  ·  Mitrovicë

Shes iped ne gjendje perfekte me qmim volitshum.

25 EUR

25 Jan 13:05 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 2  ·  Prishtinë

Shes iped ne gjendje perfekte me qmim volitshum.

25 EUR

19 Jan 10:12 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

U shit

65 EUR

13 Nën 01:17 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 2  ·  Prishtinë

fito para

05 Sht 00:06 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  One Touch M'Pop  ·  Besianë

Telefon

50 EUR

22 Pri 20:42 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 2  ·  Shtime

shiten pajaqalla edhe zvushnikat

70 EUR

05 Pri 13:59 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet tretineti

45 EUR

09 Mar 04:40 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Pop C7  ·  Dragash

test

232 EUR

12 Shk 16:30 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 3  ·  Ferizaj

shiten

140 EUR

23 Dhj 19:39 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Na prodaju tablet

80 EUR

24 Nën 19:53 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Alcatel ne gjendje shum te mire

100 EUR

11 Tet 01:15 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

celular NOKIA 3310 Dual Sim

11 Tet 01:15 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

celular i ri NOKIA 3310

22 EUR

28 Sht 20:50 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 3  ·  Viti

Shperndares per Wifi me Sim kart

27 EUR

17 Sht 19:33 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Mbuloje per shtepi E madhe (ose banes)

155 EUR

11 Korr 22:51 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 2  ·  Burim

1054d

500 EUR

12 Qer 23:14 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 2  ·  Lipjan

Shitet Alcatel baterin se ka për ma shum nr

20 EUR

12 Qer 23:11 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Alcatel

20 EUR

31 Maj 03:55 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Pop C2  ·  Klinë

Shes Tel Samgung Galaxy S Advance

90 EUR

19 Maj 19:19 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Nokia 1100 biznis!!!!!!!

10 EUR Price Reduced

09 Maj 21:48 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Afla 20 plus I ri n paket 128Gb

180 EUR

08 Maj 19:38 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Shitet tableti alcatel

07 Maj 18:49 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Burim

shitet tableti alcatel

21 Pri 18:53 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

3 cop 40€

07 Mar 16:29 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Telefon

333 EUR

28 Shk 20:11 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  One Touch Idol  ·  Pejë

Smart watch or /

15 EUR

06 Shk 16:46 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 2  ·  Lipjan

Shitet nr vala vip

19 Dhj 18:19 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Alcatel 3c

80 EUR

10 Dhj 10:26 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes ose ndrroj 4tela ne rregull

70 EUR

29 Nën 00:01 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 2  ·  Ferizaj

Kaftorr

20 Nën 16:35 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol Mini  ·  Prishtinë

slim tea caji per dobsim

03 Nën 13:52 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Shes telefonin

80 EUR

06 Tet 22:12 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

alkatell one touch

50 EUR

30 Sht 03:38 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  One Touch Idol  ·  Pejë

Alcatel Onetouch Duos i ri

15 EUR

19 Sht 22:13 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Alcatel 2020

115 EUR Price Reduced

07 Sht 20:22 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 2  ·  Prishtinë

Tableta per Femije

50 EUR

05 Sht 13:44 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Telefon

32 EUR

20 Gush 09:27 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shiten telefonat per pjesë

25 EUR

02 Gush 02:33 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 3  ·  Ferizaj

llustera

105 EUR

22 Korr 15:28 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  One Touch Idol  ·  Prizren

Alcatel

50 EUR

21 Korr 17:17 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

ALCATEL One Touch

45 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Alcatel | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione