Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alcatel Idol 3 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Alcatel Idol 3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Shk 16:30 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 3  ·  Ferizaj

shiten

140 EUR

28 Sht 20:50 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 3  ·  Viti

Shperndares per Wifi me Sim kart

27 EUR

02 Gush 02:33 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 3  ·  Ferizaj

llustera

105 EUR

22 Tet 21:18 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 3  ·  Gjilan

Shes telefon samsung

50 EUR

03 Pri 19:38 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 3  ·  Ferizaj

kerkoj me ble puma nike Air force 41

11 Dhj 14:01 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 3  ·  Prizren

shitet/ndrrohet Alcatel

65 EUR Price Reduced

25 Tet 13:31 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 3  ·  Prizren

ALCATEL 3

15 EUR

10 Maj 14:45 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 3  ·  Prishtinë

Rrrollera

17 Pri 22:27 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 3  ·  Prizren

ALCATEL IDOL3

30 EUR

13 Mar 17:00 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 3  ·  Gjilan

ndrroj me telefon

100 EUR

04 Dhj 15:44 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 3  ·  Prizren

NARGILE URGJENT

17 EUR

02 Pri 07:13 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 3  ·  Prizren

Alcatel onetuosh ido 3 dual sim 32 gb

185 EUR Price Reduced

08 Mar 23:40 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 3  ·  Prishtinë

Telefoni

250 EUR

08 Mar 23:28 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 3  ·  Prishtinë

Telefoni

250 EUR

08 Mar 23:08 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 3  ·  Therandë

Smartfon

250 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Alcatel Idol 3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione