Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shpallje për iPhone 11, iPhone X, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13 Pro Max

Kategoria e MerrJep iPhone në shitje është vendi i duhur për të gjetur seritë ndryshme të telefonave iPhone në shitje në Kosovë.

Zbuloni seleksionin më të mirë të telefonave iPhone në shitje në Kosovë në Merrjep, duke përfshirë seri të kërkuara si iPhone 11, iPhone X, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13 Pro Max, iPhone 8, iPhone 7 dhe shumë seri të tjera që përshtaten me interesat tuaja të kërkimit.
Sot 12:23 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prizren

Iphone X 64GB Super Gjendje

125 EUR

Sot 11:56 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Gjilan

iphone 11 pro CE

225 EUR Price Reduced

Sot 11:50 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Prishtinë

iphone 13 pro CE ��

485 EUR

Sot 11:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prishtinë

iphone 11 CE

185 EUR Price Reduced

Sot 10:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prizren

Iphone 11 64Gb

210 EUR

Online Shitësit të Besuar
Sot 10:23 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Ferizaj

iPhone 12 Pro

375 EUR

Sot 10:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Ferizaj

iPhone 14Pro Max 256Gb

870 EUR

Sot 10:07 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prizren

Iphone Xs 64Gb Perfekt

135 EUR

Sot 09:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XR  ·  Gjakovë

iPhone XR 64GB

135 EUR Price Reduced

Sot 09:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Gjakovë

iPhone 8 Plus 64GB

110 EUR Price Reduced

Sot 08:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 15  ·  Prizren

Iphone 15 black 128gb CE

650 EUR

Dje 23:28 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·   ·  Mitrovicë

Apple watch ultra 49mm

520 EUR

Dje 22:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prishtinë

iPhone X Ce

155 EUR

Dje 21:46 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Prizren

Iphone xs

99 EUR Price Reduced

Online Shitësit të Besuar
Dje 21:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Prishtinë

IPHONE 11 PRO MAX 64GB

255 EUR

Dje 21:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prishtinë

IPHONE 11 64 GB I RI NE PAKO

299 EUR

Dje 21:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 15  ·  Prishtinë

IPHONE 15 128 GB NE PAKO I RI PA QEL

750 EUR

Dje 20:18 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Prishtinë

iPhone 8 128Gb

85 EUR Price Reduced

Dje 20:18 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prishtinë

iPhone 11 Ce

195 EUR

Dje 20:18 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prishtinë

iPhone X Ce

135 EUR

Dje 20:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prishtinë

iPhone X

125 EUR

Dje 20:14 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Prishtinë

iPhone XS Max

165 EUR Price Reduced

Dje 20:14 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Prishtinë

iPhone 13 Ce 128

455 EUR

Dje 19:05 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prishtinë

IPHONE X ME FACE ID NE GJENDJE TE MIRE PUNE

119 EUR Price Reduced

Dje 18:20 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14  ·  Prishtinë

iphone 14 CE ��

395 EUR Price Reduced

Dje 18:05 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·   ·  Vushtrri

Apple watch ultra 49 mm

520 EUR

Dje 17:23 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Prizren

iPhone 13 Pro ���� -CE-(128GB)Gold

520 EUR

Dje 13:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Mitrovicë

Shes Iphone XS

150 EUR

Dje 13:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Lipjan

Iphone 11 pro me 64 GB

260 EUR

Dje 12:27 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prizren

IPHONE X

125 EUR

Dje 11:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Prishtinë

IPHONE XS 64 GB

135 EUR

Dje 11:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Prishtinë

11 PRO MAX 64GB

299 EUR

iPhone në shitje në Kosovë


Merrjep është burimi juaj i vetëm për zbulimin e një game të gjerë të serive të telefonave iPhone duke përfshirë iPhone 11, iPhone X, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13 Pro Max dhe seri të tjera.

Mjafton të shkruani në kutinë e kërkimit “iPhone 12 Pro Max në shitje”, “iPhone 13 Pro Max në shitje”, “iPhone 11 Pro Max në shitje”, “iPhone 8 në shitje”, “iPhone 7 plus në shitje”, për të parë rezultate të kërkimit që përshtaten me kërkesat tuaja me kërkimin tuaj për iPhone në shitje.

Përditësohemi vazhdimisht me ofertat më të fundit të telefonave iPhone dhe ofrojmë çmime të konkurrueshme dhe shërbim cilësor.

Si të gjeni modelin tuaj të preferuar të iPhone?


Kërkoni sipas Modelit: Përdorni filtrat tanë të lehtë për përdorim për të lehtësuar kërkimin tuaj duke specifikuar modelin tuaj të dëshiruar, si “iPhone 12 Pro Max në shitje”, “iPhone 13 Pro Max në shitje”, “iPhone 11 Pro Max në shitje”, “iPhone 8 në shitje”, “iPhone 7 plus në shitje”, “iPhone X në shitje”. Kjo e lehtëson kërkimin tuaj, duke siguruar që gjeni iPhone që përputhet me preferencat tuaja.

Shfletoni Listat: Zbuloni listat e detajuara të shpalljeve për iPhone në shitje me imazhe të cilësisë së lartë dhe përshkrime të plotësuese. Merrni një pamje të afërt të telefonave të disponueshëm për shitje, si “iPhone 13 mini në shitje”, “iPhone 13 në shitje”, “iPhone 8 plus në shitje”, “iPhone X Merrjep” nga dizajni i jashtëm deri te karakteristikat e brendshme.

Krahasoni dhe Vendosni: Krahasoni opsione të ndryshme të telefonave duke marrë në konsideratë faktorë si çmimi, kapaciteti i memories dhe karakteristikat shtesë. Hulumtoni në internet me fjalët kyçe “iPhone 11 cmimi”, “sa kushton iPhone X”, “iPhone 13 Pro Max cmimi”, “iPhone 11 Merrjep” apo “iPhone 12 Pro Max Merrjep” për të parë se si sillen çmimet në tregun e telefonave në Kosovë.

Regjistroni shpallje falas për shitje të telefonave iPhone


Përveç që mund të gjeni shpallje për vetura, makina bujqësore, teknikë të bardhë dhe shumëçka tjetër, MerrJep ju ofron mundësinë që edhe ju të futeni në platformën tonë si shitës.

Prandaj, nëse keni telefona iPhone në shitje, ne ju rekomandojmë të regjistroni shpallje falas dhe ta vendosni atë në mesin e mijëra blerësve potencial që kërkojnë shpallje për iPhone me frazën e kërkimit "iPhone në shitje" në MerrJep.com.

Në mënyrë që shpallja juaj të jetë më e suksesshme, ne ju rekomandojmë të vendosni serinë e telefonave si “iPhone 11 i përdorur”, “iPhone 7 plus në shitje” etj si dhe riparimet që keni bërë në të, apo nëse është i ri apo i përdorur si dhe vendin e origjinës..


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione