Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:40 Telefona celular , Prizren

iPhone 6s Plus 16GB

30 EUR Price Reduced

Sot 21:35 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11 Pro Max Si i Ri

400 EUR

Sot 21:29 Telefona celular , Gjakovë

iPhone XR 64GB ����

235 EUR

Sot 21:24 Telefona celular , Mitrovicë

urgent shes frigorifer

135 EUR

Sot 21:15 Telefona celular , Mitrovicë

Shes ket iphone 8plus 64GB

145 EUR

Sot 20:29 Telefona celular , Pejë

Iphone 8 64 gb ne gjendje shkelqyer

95 EUR

Sot 20:18 Telefona celular , Mitrovicë

Iphone X

210 EUR

Sot 20:12 Telefona celular , Prizren

Iphone 11

320 EUR

Sot 20:07 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 7 Plus

95 EUR Price Reduced

Sot 20:04 Telefona celular , Gjilan

Iphone X 64gb fcd off

105 EUR

Sot 19:40 Telefona celular , Prishtinë

iPhone XR RedP

195 EUR

Sot 19:40 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 12 ProMax

570 EUR

Sot 19:40 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11 Promax

355 EUR

Sot 19:39 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 8 Gold

110 EUR Price Reduced

Sot 19:39 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 7 Plus

95 EUR

Sot 19:39 Telefona celular , Gjilan

iphone 12 pro �� CE

445 EUR

Sot 19:34 Telefona celular , Fushë Kosovë

iPhone 12 CE 100% batery

499 EUR

Sot 19:32 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 8

100 EUR

Sot 19:10 Telefona celular , Prishtinë

iphone 7 32GB

70 EUR

Sot 18:56 Telefona celular , Prishtinë

11 PRO 64 GB IPHONE 100% ��

335 EUR Price Reduced

Sot 18:01 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE TE RI

Sot 17:58 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 12 PROMAX 128 GB BLUE

599 EUR

Sot 17:55 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 12 64 GB DUOS - DY KARTELA

330 EUR

Sot 17:54 Telefona celular , Prishtinë

13 PRO MAX 256 GB BLUE I RI

860 EUR

Sot 17:52 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE X 64 GB SI I RI CE 100%

155 EUR Price Reduced

Sot 17:51 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 12 PRO 128 GB I RI PA PERDOR 100% BATERIN

510 EUR

Sot 17:43 Telefona celular , Prizren

Apple Watch 7 45mm

330 EUR

Sot 17:43 Telefona celular , Prizren

Iphone 11. 128Gb

340 EUR

Sot 17:41 Telefona celular , Prizren

Iphone 12 128GB Garancion apple

550 EUR

Sot 17:39 Telefona celular , Prizren

Iphone xs max

260 EUR

Sot 17:39 Telefona celular , Prishtinë

Shitet iPhone 8 ne gjendje perfekte

90 EUR Price Reduced

Sot 17:32 Telefona celular , Pejë

Iphone 11 pro 256gb

Sot 16:59 Telefona celular , Gjilan

iphone 8 plus ce

145 EUR

Sot 16:11 Telefona celular , Mitrovicë

Iphone 11

Sot 15:44 Telefona celular , Gjilan

iphone 12 Black 64 GB CE

380 EUR

Sot 15:41 Telefona celular , Gjilan

Iphone 11 64 GB CE SWISS

290 EUR

Sot 15:37 Telefona celular , Gjilan

iPhone 12 Mini U Shitttt Flmmmm ��������

350 EUR

Sot 15:23 Telefona celular , Gjilan

iphone 11 promax 64 GB GOLD CE

350 EUR

Sot 15:06 Telefona celular , Prizren

Iphone 12 Pro Max 128 gb

550 EUR

Sot 14:34 Telefona celular , Prishtinë

iphone 11 Pro 64 Gb sikur i ri i pa servisuar

359 EUR

Sot 14:34 Telefona celular , Prishtinë

iphone 12 64 GB CE sikur i ri pa asnje defekt

420 EUR

Sot 14:32 Telefona celular , Prishtinë

iphone 13 Pro Max 128 Gb CE sikur i ri bej ndrrim

830 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione