Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) Të gjitha në Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Qer 03:03 Telefona celular , Gjakovë

Iphone X Max 256GB

400 EUR

22 Maj 17:16 Telefona celular , Gjakovë

Shitet iphone SE 16 gb fullunllok

45 EUR

21 Maj 12:21 Telefona celular , Gjakovë

iPhone 14 Pro gold 128 Gb

920 EUR

19 Maj 14:14 Telefona celular , Gjakovë

Iphone XS MAX GOLD 64GB CE

299 EUR Price Reduced

10 Maj 20:10 Telefona celular , Gjakovë

Ofertë

215 EUR

05 Maj 13:38 Telefona celular , Gjakovë

Iphone 7 128 GB Swiss

26 Pri 22:09 Telefona celular , Gjakovë

Iphone 8+ 256gb

120 EUR

01 Pri 13:36 Telefona celular , Gjakovë

Shitet ipho SE 32 gb

45 EUR

31 Mar 20:19 Telefona celular , Gjakovë

Shitet iphone 8

70 EUR

23 Mar 06:28 Telefona celular , Gjakovë

Shitet iphone 8 n gjedje t mir

80 EUR

04 Mar 17:44 Telefona celular , Gjakovë

Iphone

370 EUR

02 Mar 18:06 Telefona celular , Gjakovë

Iphone 6s

50 EUR Price Reduced

22 Shk 21:44 Telefona celular , Gjakovë

Iphone 7 plus 32 Gb

110 EUR

20 Shk 17:47 Telefona celular , Gjakovë

Iphone new

235 EUR

15 Shk 17:28 Telefona celular , Gjakovë

Iphone 7

75 EUR

06 Shk 20:19 Telefona celular , Gjakovë

iPhone 7 - 32GB

55 EUR

24 Jan 13:09 Telefona celular , Gjakovë

Iphone 12

18 Jan 17:54 Telefona celular , Gjakovë

iPhone 6s - 16GB

50 EUR

11 Jan 03:57 Telefona celular , Gjakovë

iphone 8

85 EUR

11 Jan 01:35 Telefona celular , Gjakovë

Iphone 11 pro

10 Jan 12:20 Telefona celular , Gjakovë

Prsh

70 EUR

09 Jan 23:47 Telefona celular , Gjakovë

iphone 8

80 EUR

09 Jan 23:47 Telefona celular , Gjakovë

Iphone 8

70 EUR

09 Jan 23:47 Telefona celular , Gjakovë

iphone 8

70 EUR

09 Jan 23:42 Telefona celular , Gjakovë

Ipad 2 pro

150 EUR

07 Jan 00:12 Telefona celular , Gjakovë

iPhone 8-new

100 EUR

29 Dhj 19:48 Telefona celular , Gjakovë

IphoneX

185 EUR

18 Dhj 20:52 Telefona celular , Gjakovë

iphone 13

750 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione