Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Apple (Iphone) | iPad 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPad 2 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Mar 21:41 Telefona celular , Ferizaj

IPAD PRO 2020 11"

520 EUR

11 Mar 18:41 Telefona celular , Gjilan

IPad 5 gen

20 Jan 17:43 Telefona celular , Vushtrri

3 ipad

09 Jan 23:42 Telefona celular , Gjakovë

Ipad 2 pro

150 EUR

27 Dhj 23:56 Telefona celular , Prishtinë

Shes iphone 6s me qmim volitshum

30 EUR

26 Dhj 18:41 Telefona celular , Prishtinë

Shes iphone 6s me qmim volitshum

35 EUR

18 Dhj 20:18 Telefona celular , Gjilan

Shes iPad

50 EUR

18 Nën 15:56 Telefona celular , Prishtinë

Ipad Air

08 Nën 01:09 Telefona celular , Pejë

ipad apple tablet

150 EUR

13 Tet 13:37 Telefona celular , Gjilan

Shitet biciklla

35 EUR

12 Tet 20:28 Telefona celular , Prishtinë

SHITET IPAD MINI 2

20 EUR

02 Tet 22:20 Telefona celular , Prishtinë

Ipad Mini 2 16gb

35 EUR

04 Sht 17:46 Telefona celular , Pejë

Shitet Ipad Air 2

120 EUR

25 Gush 03:50 Telefona celular , Lipjan

IPad 2 wi-fi +3g

80 EUR

30 Korr 11:52 Telefona celular , Pejë

Apple IPad 8 32 GB

180 EUR

18 Korr 00:26 Telefona celular , Vushtrri

Iphone 7 plus

100 EUR

30 Qer 16:22 Telefona celular , Gjakovë

Ipad 2

60 EUR

12 Qer 17:11 Telefona celular , Mitrovicë

shes ipad 8th gen

230 EUR

23 Mar 23:02 Telefona celular , Gjilan

iPad mini

110 EUR

09 Mar 00:12 Telefona celular , Prizren

iPad 32GB

45 EUR

27 Shk 21:16 Telefona celular , Gjilan

Shitet Ipad

220 EUR

18 Shk 18:17 Telefona celular , Prishtinë

Apple iPad 2

95 EUR

15 Shk 16:04 Telefona celular , Deçan

Ndrrim

1 EUR

06 Shk 16:06 Telefona celular , Deçan

Ipad CE 64gb

18 Jan 14:53 Telefona celular , Prizren

Shes tel

15 Jan 23:23 Telefona celular , Vushtrri

Ipad Air

220 EUR

03 Jan 22:05 Telefona celular , Gjilan

Shitet Ipad 3

90 EUR Price Reduced

30 Dhj 14:39 Telefona celular , Prishtinë

Nokia 6310 & ipad

119 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPad 2 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione