Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone 11

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 11 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:57 Telefona celular , Prizren

iphone 11

330 EUR

Sot 12:54 Telefona celular , Gjilan

Iphone 11 128 gb

290 EUR

Sot 11:08 Telefona celular , Gjilan

Iphone 11

280 EUR

Dje 22:21 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 11 64 GB CE PURPLE

275 EUR

Dje 19:31 Telefona celular , Pejë

iPhone 11

330 EUR

Dje 10:19 Telefona celular , Prizren

Apple Watch Rype Org

30 EUR

Dje 08:03 Telefona celular , Gjilan

Shitet iphone 11 64g

1 EUR

20 Mar 07:56 Telefona celular , Prizren

Iphone 11

270 EUR

19 Mar 18:49 Telefona celular , Gjilan

iphone 11 ❤️

255 EUR

15 Mar 21:53 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11 64Gb

295 EUR

14 Mar 00:20 Telefona celular , Gjilan

Iphone 11 black 64gb

270 EUR

13 Mar 13:23 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 11

13 Mar 10:29 Telefona celular , Pejë

iPhone 11

340 EUR

12 Mar 15:46 Telefona celular , Drenas

Iphone 11 128GB CE

220 EUR

12 Mar 15:24 Telefona celular , Gjilan

Iphone 11 -

330 EUR

11 Mar 20:08 Telefona celular , Ferizaj

Shitet iphene 11

250 EUR

10 Mar 18:06 Telefona celular , Vushtrri

Shitet Iphone 6

110 EUR

10 Mar 12:40 Telefona celular , Gjilan

iPhone 11 Green 128Gb

08 Mar 19:33 Telefona celular , Pejë

IPhon 11 IPaservizuar

219 EUR

06 Mar 17:00 Telefona celular , Prizren

iphone 11

3 EUR

05 Mar 15:28 Telefona celular , Gjilan

Shes Telefona Mobil

10 EUR

01 Mar 15:01 Telefona celular , Prizren

Iphone 11 64 GB

260 EUR

28 Shk 21:13 Telefona celular , Gjilan

Iphone 11 64/100%

260 EUR Price Reduced

28 Shk 12:55 Telefona celular , Prizren

Apple Adapter Orgjnal

16 EUR Price Reduced

28 Shk 12:19 Telefona celular , Prizren

Power Bank 10000 mAh Fast charger

18 EUR

26 Shk 14:13 Telefona celular , Gjilan

iphone 11 me paket

300 EUR

25 Shk 16:50 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 11 CE ����

285 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 11 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione