Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone 11 Pro

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 11 Pro | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 22:06 Telefona celular , Gjilan

iphon 11 pro

330 EUR

21 Mar 08:23 Telefona celular , Ferizaj

ipad pro 2020 11"

470 EUR Price Reduced

19 Mar 21:43 Telefona celular , Prizren

iPhone 11Pro

330 EUR

08 Mar 14:59 Telefona celular , Prizren

Iphone 11 pro

300 EUR

04 Mar 17:44 Telefona celular , Gjakovë

Iphone

370 EUR

01 Mar 13:11 Telefona celular , Gjilan

Iphone 11 pro

320 EUR

28 Shk 12:19 Telefona celular , Prizren

Ore Smart Watch 7

51 EUR

18 Shk 11:50 Telefona celular , Gjilan

Iphone 11 Pro nga Zvicrra

385 EUR

14 Shk 20:30 Telefona celular , Gjilan

Tiktok 19k followers

350 EUR

09 Shk 17:38 Telefona celular , Prizren

Iphone 11pro

420 EUR Price Reduced

04 Shk 18:36 Telefona celular , Gjilan

Iphone 11 pro

387 EUR Price Reduced

24 Jan 14:06 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11 Pro

380 EUR

23 Jan 19:28 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet urgjent

300 EUR

18 Jan 12:31 Telefona celular , Kaçanik

Shitet

11 Jan 01:35 Telefona celular , Gjakovë

Iphone 11 pro

06 Jan 12:53 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 11 Pro 64GB

350 EUR

04 Jan 14:55 Telefona celular , Kaçanik

Iphone 11pro 256gb

300 EUR

03 Jan 20:03 Telefona celular , Rahovec

Iphone 11 pro

1 EUR

03 Jan 04:16 Telefona celular , Prishtinë

Ipad pro

400 EUR

01 Jan 13:01 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 11 Pro 256 GB

01 Jan 11:44 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 11 PRO

370 EUR

30 Dhj 11:35 Telefona celular , Gjilan

Shes iphon 11pro

420 EUR

28 Dhj 21:54 Telefona celular , Pejë

nshitje

370 EUR

28 Dhj 14:40 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 11 PRO

390 EUR

19 Dhj 13:37 Telefona celular , Gjilan

iPhone 11 Pro

380 EUR

10 Dhj 15:32 Telefona celular , Gjilan

iPhone 11 pro 64 GB CE

320 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 11 Pro | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione