Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone 3GS

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 3GS | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Shk 22:58 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 3gs

55 EUR

30 Qer 15:14 Telefona celular , Prizren

Afon 7

80 EUR

29 Jan 18:58 Telefona celular , Prizren

Iphone 3GS

10 EUR

30 Dhj 16:33 Telefona celular , Prizren

iphone 3gs

20 EUR

30 Dhj 14:42 Telefona celular , Prizren

iphone 3gs

20 EUR

29 Dhj 18:21 Telefona celular , Prizren

iphone 3gs 8gb Xix

13 EUR Price Reduced

26 Korr 20:51 Telefona celular , Prishtinë

Apple watch 4

360 EUR

30 Dhj 17:17 Telefona celular , Prishtinë

Shes nr e vales

70 EUR

24 Sht 01:20 Telefona celular , Malishevë

Apple watch serie 1

100 EUR

13 Gush 09:35 Telefona celular , Gjilan

Shes tel huavei samsung ekranat ethym

25 EUR

10 Jan 21:20 Telefona celular , Prishtinë

iphone 3G

15 EUR

12 Nën 21:10 Telefona celular , Pejë

Shiten ndrrohen

25 EUR

12 Sht 13:53 Telefona celular , Gjilan

Iphone 3g

13 Gush 15:53 Telefona celular , Prishtinë

Shesum ndegjojse

2 EUR Price Reduced

19 Shk 09:39 Telefona celular , Skenderaj

Shitet Ifon X

250 EUR

19 Shk 09:07 Telefona celular , Rahovec

shes iphone 3gs

10 EUR

12 Shk 09:30 Telefona celular , Gjilan

Shes

230 EUR

04 Shk 00:34 Telefona celular , Pejë

Drita led

10 EUR

18 Dhj 19:23 Telefona celular , Mitrovicë

Iphone 3g

40 EUR

14 Dhj 00:22 Telefona celular , Gjakovë

iphone 3gs

30 EUR

12 Nën 17:01 Telefona celular , Gjakovë

iphone 4s

25 EUR Price Reduced

06 Tet 12:38 Telefona celular , Ferizaj

iphone 3g

35 EUR

21 Gush 15:34 Telefona celular , Gjilan

Iphone 3GS

15 EUR

17 Qer 18:02 Telefona celular , Klinë

kamer

60 EUR

12 Maj 18:47 Telefona celular , Prizren

shitet iphone 3gs

30 EUR

21 Pri 13:34 Telefona celular , Prishtinë

Telefonat

30 Mar 12:17 Telefona celular , Prishtinë

Shes Iphone 3GS

15 EUR

06 Mar 10:40 Telefona celular , Malishevë

Iphone 3gs

40 EUR

20 Shk 17:03 Telefona celular , Gjakovë

iphone 3gs 32 gb

30 EUR

24 Jan 19:36 Telefona celular , Besianë

Apple Ipod

45 EUR

21 Jan 23:23 Telefona celular , Prizren

Shes iphone

19 EUR

17 Jan 12:49 Telefona celular , Gjakovë

iphone 3gs

20 EUR

13 Jan 14:15 Telefona celular , Prizren

Iphone 3gs 32GB

15 EUR Price Reduced

10 Dhj 21:38 Telefona celular , Vushtrri

iPhone 3GS

20 EUR

10 Dhj 16:46 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 3GS

20 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 3GS | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione