Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 4 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Dhj 12:01 Telefona celular , Fushë Kosovë

iphone 4 ce

35 EUR

10 Pri 12:03 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 4 CE

20 EUR

01 Shk 16:27 Telefona celular , Ferizaj

iPhone 4 16Gb CE

60 EUR

29 Dhj 21:34 Telefona celular , Prishtinë

Ipad

50 EUR

28 Dhj 14:47 Telefona celular , Prishtinë

Shes ipad 4

100 EUR

26 Dhj 12:06 Telefona celular , Pejë

Ipad 32g

50 EUR

13 Dhj 20:34 Telefona celular , Pejë

Ipad 32g

60 EUR

07 Dhj 12:16 Telefona celular , Pejë

Ipad 32g

60 EUR

03 Dhj 15:28 Telefona celular , Prishtinë

Ipad 32g

60 EUR

03 Dhj 13:15 Telefona celular , Pejë

Ipad 32g

60 EUR

30 Maj 12:16 Telefona celular , Prizren

Iphone 4

60 EUR

30 Maj 10:25 Telefona celular , Gjilan

Shes iphon 4

15 EUR Price Reduced

28 Pri 19:14 Telefona celular , Prizren

Ajfon 7 plus 64

205 EUR

06 Pri 21:20 Telefona celular , Gjilan

Iphone

06 Mar 23:38 Telefona celular , Gjakovë

Shiten iphone 4 4s

02 Shk 15:23 Telefona celular , Prizren

iPhone 4

23 Dhj 16:17 Telefona celular , Prishtinë

Shitet iphone 4

20 EUR

13 Dhj 21:13 Telefona celular , Prizren

iphon 4

30 EUR

11 Nën 18:18 Telefona celular , Prizren

Iphone 4 16 GB

40 EUR

27 Sht 20:21 Telefona celular , Gjilan

Shiten tel. Iphone 4, 4s

120 EUR

24 Sht 20:25 Telefona celular , Prishtinë

Shes Iphone 4S dhe Tablet Lenovo

75 EUR

07 Sht 10:18 Telefona celular , Deçan

iPhone 4

15 EUR

01 Sht 10:15 Telefona celular , Fushë Kosovë

Shitet 7plus

190 EUR

25 Korr 13:38 Telefona celular , Prizren

Ajfon 4

25 EUR

24 Korr 18:28 Telefona celular , Pejë

Iphone

25 EUR Price Reduced

16 Korr 14:34 Telefona celular , Viti

Iphone 4 4S 5 5C

250 EUR

22 Maj 08:27 Telefona celular , Mitrovicë

I phone 4 ce

20 EUR

17 Pri 14:57 Telefona celular , Besianë

Shes Iphone 4 i mir per me fol

15 EUR

15 Pri 12:27 Telefona celular , Besianë

Iphone 4

30 EUR

02 Pri 14:46 Telefona celular , Fushë Kosovë

Iphone 4

20 EUR

02 Pri 14:45 Telefona celular , Fushë Kosovë

Iphone 4

15 EUR

03 Mar 11:53 Telefona celular , Gjilan

Shitet iphon 4

5 EUR

28 Shk 13:41 Telefona celular , Gjilan

Iphone 4 dhe 4s

20 Jan 14:08 Telefona celular , Gjilan

Iphone 4

5 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione