Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 6 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:21 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 6 CE

55 EUR

21 Mar 09:47 Telefona celular , Prizren

Ajfon 6 64

55 EUR

20 Mar 13:41 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 6 Ce ����

35 EUR

12 Mar 20:48 Telefona celular , Drenas

Iphone 6

30 EUR

12 Mar 07:24 Telefona celular , Lipjan

Iphone 6

25 EUR

07 Shk 09:47 Telefona celular , Ferizaj

Shitet

45 EUR

06 Shk 21:50 Telefona celular , Drenas

16 telefona komplet

350 EUR

05 Shk 19:02 Telefona celular , Besianë

shes iphone 6

20 EUR

31 Jan 19:49 Telefona celular , Viti

iPhone 6

50 EUR

29 Jan 19:49 Telefona celular , Prizren

iphone 6

25 EUR Price Reduced

27 Jan 06:35 Telefona celular , Drenas

Ajfon 6

30 EUR

27 Jan 06:35 Telefona celular , Drenas

Ajfon 6

30 EUR

27 Jan 06:33 Telefona celular , Drenas

Ajfon6

30 EUR

22 Jan 00:51 Telefona celular , Drenas

Ajfon

30 EUR

20 Jan 15:06 Telefona celular , Prizren

Ajfon 6 32

50 EUR

18 Jan 23:42 Telefona celular , Gjilan

Iphone 6 64GB

55 EUR

17 Jan 23:34 Telefona celular , Prizren

Ajfon 6 16

40 EUR

16 Jan 08:05 Telefona celular , Rahovec

Iphone 6

50 EUR

15 Jan 17:30 Telefona celular , Rahovec

Iphone 6

50 EUR

09 Jan 18:29 Telefona celular , Pejë

Shes iphone 6

35 EUR

05 Jan 22:40 Telefona celular , Klinë

Iphone 6

55 EUR

31 Dhj 20:26 Telefona celular , Drenas

Punon nrregull

45 EUR

23 Dhj 10:13 Telefona celular , Pejë

Iphone 6 samsung galaxy s7

100 EUR

22 Dhj 19:44 Telefona celular , Prishtinë

iphone 6 64GB

55 EUR

09 Dhj 07:58 Telefona celular , Gjilan

iPhone 6

40 EUR Price Reduced

03 Dhj 10:29 Telefona celular , Pejë

iPhone 6 64GB

48 EUR

01 Dhj 23:10 Telefona celular , Gjilan

Shes Iphone 6

50 EUR

14 Nën 00:45 Telefona celular , Viti

Shitet iphone 6

25 EUR

11 Nën 12:18 Telefona celular , Gjilan

Shitet

30 EUR

10 Nën 20:37 Telefona celular , Prishtinë

Shiten urgjent

55 EUR

30 Tet 00:13 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 6 45€

45 EUR

20 Tet 23:27 Telefona celular , Besianë

Iphone 6 shum i rujtun

45 EUR

11 Tet 23:56 Telefona celular , Prishtinë

iphone 6

35 EUR

19 Sht 11:56 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 6 Gold 64Gb

40 EUR

17 Sht 07:58 Telefona celular , Gjilan

iphone 6

50 EUR Price Reduced

07 Sht 22:40 Telefona celular , Gjilan

iphone 6 128gb

60 EUR

07 Sht 21:31 Telefona celular , Gjilan

iphone 6 128 gb

60 EUR

24 Gush 11:23 Telefona celular , Prizren

Iphone 6 64gb pothuaj se i ri

55 EUR

21 Gush 11:36 Telefona celular , Vushtrri

iphone 6

25 EUR

20 Gush 23:51 Telefona celular , Ferizaj

iphone 6 no sim

25 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 6 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione