Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone 6 Plus

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 6 Plus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:07 Telefona celular , Ferizaj

iPhone 6 Plus CE

79 EUR

Sot 12:47 Telefona celular , Mitrovicë

Iphone 6 Plus 64gb

75 EUR

22 Mar 12:47 Telefona celular , Gjilan

iphone 6plus 64gb

45 EUR

27 Shk 19:07 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 6Plus Gold

110 EUR

26 Jan 09:43 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 6 Plus Ce����

55 EUR

13 Jan 19:25 Telefona celular , Prizren

iphone 6+

80 EUR

03 Nën 20:28 Telefona celular , Ferizaj

iphone 6 plus

60 EUR

01 Tet 14:45 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 6 plus

50 EUR

10 Korr 23:06 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 6 Plus

150 EUR

25 Maj 20:01 Telefona celular , Pejë

Iphone 6splus

55 EUR

24 Maj 14:13 Telefona celular , Prizren

6plus

40 EUR

23 Maj 13:26 Telefona celular , Prizren

Shes

40 EUR

15 Maj 06:30 Telefona celular , Prizren

iPhone 6plus

75 EUR

12 Maj 17:12 Telefona celular , Prizren

IPhone 6 plus

50 EUR Price Reduced

27 Pri 13:26 Telefona celular , Prizren

6splus

45 EUR

26 Mar 19:24 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 6s

50 EUR

26 Mar 19:18 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 6s+

100 EUR

11 Mar 13:01 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 6 plus

110 EUR

28 Shk 17:44 Telefona celular , Ferizaj

Shes iPhone 6 Plus

70 EUR

28 Shk 12:01 Telefona celular , Gjilan

Iphone 64gb

110 EUR

21 Shk 17:42 Telefona celular , Mitrovicë

Iphone

100 EUR

20 Shk 17:40 Telefona celular , Ferizaj

iphone 6plus 64gb 49E

49 EUR Price Reduced

12 Shk 15:43 Telefona celular , Besianë

Iphone 6 plus

50 EUR

12 Shk 15:09 Telefona celular , Ferizaj

iPhone 6 Plus ,iphone 6

100 EUR

25 Jan 06:44 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 6 plus Gold

85 EUR

25 Jan 06:44 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 6 plus Gold

85 EUR

21 Jan 10:16 Telefona celular , Prizren

iphone 6+ 64giga

70 EUR

20 Jan 19:16 Telefona celular , Prizren

iphon 6+

70 EUR

20 Jan 15:19 Telefona celular , Prizren

iphon 6 plus

75 EUR

20 Dhj 12:14 Telefona celular , Ferizaj

Shiten produktet

1 EUR

13 Dhj 18:45 Telefona celular , Gjilan

URGJENT! Iphone 6plus 16gb

60 EUR

04 Dhj 19:16 Telefona celular , Ferizaj

6 plus & Tab 3 100 euro dyt

100 EUR

27 Nën 12:32 Telefona celular , Burim

Iphone 6plus 64gb urgjent!!!

80 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 6 Plus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione