Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone 6s

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 6s | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:30 Telefona celular , Prizren

Iphone 6s

Dje 14:30 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 6s Ce ����

55 EUR

11 Mar 21:37 Telefona celular , Mitrovicë

Iphone 6s 64gb

75 EUR

02 Mar 18:06 Telefona celular , Gjakovë

Iphone 6s

50 EUR Price Reduced

15 Shk 22:56 Telefona celular , Prizren

U shittt

60 EUR

06 Shk 20:53 Telefona celular , Gjilan

Shitet iPhone 6s plus

60 EUR

05 Shk 15:24 Telefona celular , Lipjan

Iphone 6s 64gb ne shitje

25 EUR

04 Shk 21:22 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 6s 16Gb

45 EUR

27 Jan 06:35 Telefona celular , Prishtinë

Iphone shum I mir

30 EUR

20 Jan 15:19 Telefona celular , Burim

Iphon 6s

40 EUR

18 Jan 17:54 Telefona celular , Gjakovë

iPhone 6s - 16GB

50 EUR

13 Jan 18:34 Telefona celular , Besianë

Iphone 6s

70 EUR

11 Jan 14:04 Telefona celular , Gjilan

Iphone 6s

65 EUR

04 Jan 22:34 Telefona celular , Pejë

Iphone 6s (64GB)

70 EUR Price Reduced

04 Jan 17:16 Telefona celular , Gjilan

Iphone 6s 64GB

35 EUR Price Reduced

04 Jan 14:57 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 6s

55 EUR

28 Dhj 00:00 Telefona celular , Rahovec

Iphone 6s

50 EUR

27 Dhj 23:58 Telefona celular , Rahovec

Shitet iphone

50 EUR

25 Dhj 20:21 Telefona celular , Artanë

Shes urgjent

55 EUR

24 Dhj 20:57 Telefona celular , Besianë

Iphone 6s

65 EUR

24 Dhj 12:38 Telefona celular , Prizren

Shitet iphone 6s 64 Gb

55 EUR

18 Dhj 20:18 Telefona celular , Gjilan

shes iphone 6s

30 EUR

05 Dhj 20:40 Telefona celular , Gjakovë

Iphone 6s

70 EUR

01 Dhj 23:15 Telefona celular , Gjilan

Shitet iPhone 6S

50 EUR

23 Nën 12:33 Telefona celular , Ferizaj

iPhone 6s 32 GB Black CE

60 EUR

21 Nën 02:27 Telefona celular , Gjilan

Iphone 6s 16gb

35 EUR Price Reduced

19 Nën 01:33 Telefona celular , Kaçanik

shes iphone 6s

45 EUR

14 Nën 07:58 Telefona celular , Gjilan

shitet

35 EUR Price Reduced

09 Nën 19:04 Telefona celular , Gjilan

Iphone 6s 64 GB

45 EUR

07 Nën 10:51 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 6s

60 EUR

02 Nën 19:39 Telefona celular , Malishevë

Iphon 6s

75 EUR

27 Tet 10:24 Telefona celular , Prizren

iPhone 6S Battery 100%

40 EUR

24 Tet 01:26 Telefona celular , Gjakovë

Tel

85 EUR Price Reduced

23 Tet 15:29 Telefona celular , Gjilan

iphone 6s 64Gb

49 EUR

22 Tet 17:56 Telefona celular , Ferizaj

Shes iphone 6s

75 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 6s | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione