Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone 6s Plus

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 6s Plus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Jan 23:04 Telefona celular , Fushë Kosovë

Iphone 6s plus

60 EUR

27 Nën 22:50 Telefona celular , Gjilan

IPHONE 6S PLUS

65 EUR

28 Tet 00:57 Telefona celular , Prishtinë

iphone 6s plus 64 gb

100 EUR

27 Sht 23:29 Telefona celular , Fushë Kosovë

Iphone 6s Plus Gold

65 EUR

12 Sht 13:41 Telefona celular , Gjilan

iPhone 6S plus

45 EUR Price Reduced

09 Sht 17:26 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Iphone 6s+ 128GB

110 EUR

29 Gush 04:18 Telefona celular , Pejë

IPHONE 6plus me shitje

60 EUR

29 Gush 04:18 Telefona celular , Pejë

IPHONE 6plus me shitje

60 EUR

29 Gush 04:18 Telefona celular , Pejë

IPHONE 6plus me shitje

60 EUR

29 Gush 04:18 Telefona celular , Pejë

IPHONE 6plus me shitje

60 EUR

29 Gush 04:18 Telefona celular , Pejë

IPHONE 6plus me shitje

60 EUR

24 Gush 07:47 Telefona celular , Vushtrri

Shitet Iphone 6S+

1 EUR

02 Gush 15:00 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 6s gold 64gb

45 EUR

24 Korr 15:08 Telefona celular , Prizren

U shittt

75 EUR

12 Korr 11:33 Telefona celular , Gjilan

Shes iphone 6s plus 32gb

120 EUR

18 Qer 19:57 Telefona celular , Prishtinë

iphone 6s plus

70 EUR

18 Qer 19:05 Telefona celular , Gjilan

iPhone 6S+ 64Gb

1 EUR

29 Maj 23:31 Telefona celular , Pejë

Iphone 6splus

55 EUR

24 Maj 18:20 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 6s plus (per pjese)

26 EUR

22 Maj 15:09 Telefona celular , Prizren

Iphone 6s plus

27 EUR

15 Maj 06:32 Telefona celular , Prizren

Iphone 6s plus per pjesë

35 EUR

14 Maj 20:44 Telefona celular , Prizren

6s plus ne shitje (per pjese)

30 EUR

04 Maj 23:46 Telefona celular , Gjilan

Iphone 6S Plus

65 EUR

15 Pri 01:38 Telefona celular , Prizren

Shes

12 Pri 16:29 Telefona celular , Prizren

Shes

70 EUR

12 Pri 13:25 Telefona celular , Gjilan

iPhone 6s Plus

90 EUR

05 Pri 14:25 Telefona celular , Prizren

Shes

70 EUR

05 Pri 14:13 Telefona celular , Prizren

Shes

75 EUR

14 Mar 23:32 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 6s PLUS

85 EUR

14 Mar 12:37 Telefona celular , Pejë

IPHONE 6S PLUS

85 EUR Price Reduced

25 Shk 02:40 Telefona celular , Gjilan

iPhone 6splus

70 EUR

14 Shk 22:28 Telefona celular , Prishtinë

shes iphone 6s+

60 EUR

08 Shk 19:13 Telefona celular , Prizren

Iphone 6s plus

80 EUR

08 Shk 15:09 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 6s Plus

90 EUR

19 Jan 18:53 Telefona celular , Pejë

shes iphone 6s plus 64gb

80 EUR Price Reduced

31 Dhj 13:09 Telefona celular , Gjilan

iPhone 6s Plus

80 EUR

07 Dhj 14:38 Telefona celular , Dragash

mentus

100 EUR

07 Dhj 14:38 Telefona celular , Pejë

Ihpone 6s Plus

100 EUR

06 Dhj 23:21 Telefona celular , Pejë

Ihpone 6s plus

90 EUR

02 Dhj 13:08 Telefona celular , Pejë

Iphone 6s Plus

80 EUR

30 Nën 12:46 Telefona celular , Pejë

Iphone 6s Plus

80 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 6s Plus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione