Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone 7 Plus

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 7 Plus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:12 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 7 Plus 128GB ��100%

125 EUR

Dje 11:18 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 7 Plus

110 EUR

Dje 11:06 Telefona celular , Ferizaj

iPhone 7 Plus CE 128GB

110 EUR

Dje 10:44 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 7 128 gb

100 EUR

21 Mar 21:30 Telefona celular , Malishevë

Iphone 7 Plus Silver

21 Mar 16:08 Telefona celular , Prizren

Iphone 7 plus 128gb

125 EUR

20 Mar 21:28 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 7+ 256GB

130 EUR

13 Mar 17:49 Telefona celular , Gjakovë

iPhone 7 Plus

99 EUR

13 Mar 00:43 Telefona celular , Pejë

Iphone 7 plus roze nshitje

340 EUR

12 Mar 20:48 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 7 plus 128 GB

12 Mar 13:15 Telefona celular , Gjilan

Iphone 7 plus

129 EUR

11 Mar 23:29 Telefona celular , Pejë

IPhone 7 and plus nshitje

340 EUR

11 Mar 19:29 Telefona celular , Mitrovicë

iphone

80 EUR

10 Mar 17:45 Telefona celular , Gjilan

Iphone 7 plus

99 EUR

10 Mar 00:21 Telefona celular , Pejë

Iphone 7 plus nshitje

340 EUR

08 Mar 20:11 Telefona celular , Shtime

Iphone 7plus 128gb Fingerprint ON

105 EUR

05 Mar 20:28 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 7Plus

120 EUR

04 Mar 20:54 Telefona celular , Ferizaj

Iphone

120 EUR

02 Mar 23:36 Telefona celular , Prizren

Ajfon 7 plus 128

70 EUR

01 Mar 10:22 Telefona celular , Pejë

iPhone 7 Plus nshitje

340 EUR

26 Shk 14:08 Telefona celular , Gjilan

shitet Iphone 7 plus 32 gb

23 Shk 15:35 Telefona celular , Pejë

Iphone 7+ 32gb

110 EUR Price Reduced

22 Shk 21:44 Telefona celular , Gjakovë

Iphone 7 plus 32 Gb

110 EUR

17 Shk 12:12 Telefona celular , Prizren

iphon 7 plus 128 gb

115 EUR

15 Shk 23:55 Telefona celular , Prizren

U shittt

110 EUR

11 Shk 15:59 Telefona celular , Drenas

iphone

90 EUR

09 Shk 00:46 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 7 plus 256Gb

140 EUR

31 Jan 19:09 Telefona celular , Gjilan

iphone 7 plus

180 EUR

31 Jan 19:02 Telefona celular , Gjilan

Iphone 7 plus 128Gb

180 EUR Price Reduced

31 Jan 15:18 Telefona celular , Viti

Shitet 7 Plus 128GB

130 EUR

29 Jan 15:26 Telefona celular , Prizren

iPhone 7plus 100%battery

26 Jan 13:15 Telefona celular , Ferizaj

Shitet Iphone 7 plus

95 EUR Price Reduced

25 Jan 12:52 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 7 Plus

160 EUR Price Reduced

24 Jan 19:06 Telefona celular , Prizren

Iphone 7 plus

120 EUR

19 Jan 21:09 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 7 plus 128 GB

140 EUR

16 Jan 08:04 Telefona celular , Ferizaj

shes iphone 7+

55 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 7 Plus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione