Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) iPhone 8+ Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 8+ | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Shk 16:58 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Gjakovë

ajfon8+ gacë

120 EUR

03 Shk 15:52 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Pejë

Iphone 8plus

100 EUR

03 Shk 15:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Pejë

Iphone 8plus

82 EUR

24 Jan 18:21 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Prishtinë

shes

80 EUR

21 Dhj 20:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Gjilan

Iphone 8+

85 EUR Price Reduced

13 Dhj 20:47 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Ferizaj

shitet

19 Tet 12:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Ferizaj

iphone 8+

31 Korr 19:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Vushtrri

NE SHITJE IPHONE 8+

120 EUR

16 Qer 02:54 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Pejë

Iphone8+

150 EUR

10 Qer 11:46 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Prizren

iphone 8+ 99€

99 EUR

26 Pri 22:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Gjakovë

Iphone 8+ 256gb

120 EUR

16 Pri 18:32 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Prishtinë

IPHONE 8+ 64GB 100%

90 EUR

20 Mar 21:24 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Ferizaj

Iphone 8+ 64gb

150 EUR

13 Mar 10:20 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Gjilan

Iphone8+

120 EUR

13 Mar 10:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Gjilan

IPHONE 8+

115 EUR Price Reduced

12 Mar 00:53 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Pejë

Shitet iphone 8+

100 EUR

07 Shk 15:50 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Ferizaj

Iphone8+

50 EUR

30 Jan 18:50 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Ferizaj

Iphone 8 + ne gjendje te rregullt

220 EUR

24 Dhj 12:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Gjilan

Iphone 8+, 64gb ne gjendje perfekte

175 EUR

13 Dhj 21:13 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Gjilan

Iphone 8+, 64gb

175 EUR

10 Dhj 19:00 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Prishtinë

iPhone 8+

130 EUR

09 Dhj 21:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Gjilan

Iphone 8+ 64gb

175 EUR

09 Dhj 13:59 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Prishtinë

IPHONE 8+ 64gb

08 Dhj 15:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Gjilan

Iphone 8+

175 EUR

25 Nën 20:45 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Fushë Kosovë

Shitet iphon 8+

14 Nën 20:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Lipjan

iphone 8+

210 EUR

14 Nën 18:32 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Lipjan

Disa karakteristuka te telit

185 EUR

11 Sht 12:22 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Prizren

iphone 8+ Red Product u ship fly merjep

239 EUR

07 Gush 19:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Ferizaj

iphone

220 EUR

05 Gush 18:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Ferizaj

iphone

220 EUR

21 Korr 20:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Prishtinë

IPhone 8+ 64 giga

160 EUR

05 Korr 13:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Prishtinë

Iphone 8+

110 EUR

05 Korr 11:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Prishtinë

Iphone 8+ 64gb

110 EUR

05 Korr 09:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Gjilan

iPhone 8+

165 EUR

29 Qer 21:32 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Ferizaj

Shitet iphone 8+

16 Qer 14:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Gjilan

Iphone 8+ 256 GB

249 EUR

09 Maj 18:53 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Prishtinë

iPhone 8 Plus CE

215 EUR Price Reduced

29 Pri 20:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Ferizaj

shes

210 EUR

02 Pri 15:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Pejë

Iphone 8+

200 EUR

05 Mar 12:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Fushë Kosovë

Iphone 8+

230 EUR

02 Mar 17:49 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Prishtinë

Iphone 8+ 64gb sikur i ri

225 EUR

01 Mar 00:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Ferizaj

Iphone 8+

170 EUR

26 Shk 21:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Gjilan

Iphone 8+ 64gb

220 EUR

22 Shk 12:45 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Ferizaj

shes iphone

250 EUR

16 Shk 00:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Prizren

iphon 8+

75 EUR

13 Shk 20:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Prishtinë

Shes iphone 8+

220 EUR

13 Shk 13:08 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8+  ·  Prishtinë

Shes Iphone 8+ 64gb

220 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 8+ | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione